Ghost 5

    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 10:11

    - Nie zabije kogoś kto dostarcza mi tyle rozrywki - wsunął dłonie pod cisną koszulkę Ryana. Chociaż wiedział, że seks jest zakazany to chyba mógł go nadal dotykać prawda?
    Ta dziwna normalność była zadziwiająco przyjemna, mógłby się do tego nawet przyzwyczaić. Dłoń Ryana była przyjemnie ciepła i uspokajała go. Przymknął oczy, lecz wiedział że nie zaśnie. Przespał większość dnia więc tak naprawdę nie był zmęczony.
    - Ryan... Poopowiadaj mi o swoich byłych - poprosił nagle. Cóż na pewno nie było to normalne pytanie
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 10:23

    Rayan nie zabraniał mu się dotykać. To było przyjemne i choć nie przywykł do podobnych czułości, nie zamierzał mu zabraniać.
    - Nie ma o czym - odpowiedział z rozbawieniem. - Miałem chłopaków jako szczeniak, nastolatek. Chodziłem na młodzieżową ligę bejsbola, ale zamiast machać kijem, trzepałem kija - powiedział, brzmiąc pogodnie. - Potem byłem z jednym najemnikiem. Krótko, ale mocno - mruknął i zmarszczył czoło. - Jak już mówiłem, zapłacili mu więcej. Nie mam do niego żalu.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 10:59

    - Czemu wcześniej się nie poznaliśmy? Trzepałbyś kija mi, chociaż w bejsbola grac nie umiem - zaśmiał się i podniósł się na rękach słysząc dalszą część.
    A więc jednak to jego chłopak go zdradził, a on tak po prostu to zaakceptował? Ander nie potrafił tego zrozumieć.
    - Zabiłbym chuja... W sumie nad mogę go zabić, jeśli tylko. Go spotkam... - wymruczał słodko i usiadł na biodrach Ryana - Nie lubię się niczym dzielić, nawet moją prywatną dziwką
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 11:07

    Rayan nagłym i gwałtownym ruchem podążył do jego twarzy, żeby złapać go za podbródek mocno.
    - Nie mów o mnie tak - ostrzegł go, unosząc wymownie brew. - A jego mordować nie będziesz. Gdybym miał wybierać, obroniłbym go przed tobą - oznajmi, brzmiąc twardo i stanowczo. Mógł leżeć pod nim, mógł dawać mu dupy, ale nie był wobec Andera uległy.
    Uśmiechnął się lekko, chcąc dać mu do zrozumienia, że ta sytuacja wciąż może być rozpatrywana w ramach dobrej zabawy... Wiele zależało od tego, co zrobi sam Ander.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 11:12

    Ander przez chwilę wpatrywał się w niego nie do końca rozumiejąc te słowa. Dlaczego miałby go bronić? Przecież porzucił Ryana dla pieniędzy, czy to nie było coś okropnego? Nie żeby Ander rozumiał związki i to co dzieje się w głowie zwykłych ludzi.
    - Przepraszam - powiedział nagle i położył się na nich chowając swoją twarz w jego szyi. Cóż wiedział, że jeśli pociągnie to dalej i bardziej wkurwi Ryana to z dobrej zabawy nici.
    - Czym ty tak właściwie jesteś? - zapytał nagle i delikatnie przejechał językiem po delikatnej skórze
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 11:14

    Rayan zwolnił uścisk i przesunął dłonią po boku jego szyi. Objął Rayana, po prostu przytulając, choć dłonie wsunął pod materiał jego koszulki, dotykając ciepłej, gładkiej skóry.
    - Człowiekiem - mruknął z rozbawieniem. - To ty jesteś ciekawszym bytem... - dodał zaraz, opierając palce na jego biodrach. Gdy miał go tak blisko, nie umiał być obojętny na jego wdzięki - już po niedługim czasie czuł, że jego ciało reaguje automatycznie.
    - Chcę cię - wyszeptał, muskając krótko płatek jego ucha.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 11:27

    - Jestem rozpieszczonym bahorem i doskonale zdaje sobie z tego sprawę - wymruczał cicho i zaczął ssać skórę, chcąc zostawić na niej pierwszą malinkę. Lubił oznaczać swoje rzeczy, a Ryan był jego nawet jeśli ejszvze do tego się nie przyznawał. I to że odpuścił wcale nie oznaczało, że nie ma zamiaru zabić jego byłego, gdy tylko nadarzy się okazja.
    - Chcesz... Co takiego byś chciał? - otarł się o jego krocze i podniósł się na dłoniach, by znaleźć się tuż nad nim - Dzisiaj będę łaskawy i spełnię twoją każdą zachciankę księżniczko
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 11:32

    Rayan westchnął. Nie zamierzał tak od razu domagać się tyłka Andera - zwłaszcza po tym, co usłyszał tego wieczora. Powinien być cierpliwy i wyrozumiały, więc powinni znaleźć inne rozwiązanie.
    - Chcę, żebyś zrobił mi najlepszego loda w całym twoim życiu - oznajmił, uśmiechając się pod nosem.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 15:12

    Anderowi nie trzeba było dwa razy prosić. Od razu ściągnął z nich kołdrę i przesunął się na dół, żeby jego twarz znalazła się tuż nad kroczem Ryana
    - Jeśli będziesz próbował ciągnąć mnie za włosy ugryzę cie - zagroził i zaczął ustami przesuwać po nim przez materiał spodni. Zanim weźmie go do ust poznęca się nad nim trochę.
    - Och, cudowny jesteś... Tak bardzo cieszysz się na mój widok? - zapytał nie Ryana, a jego penisa wyjmując go ze spodni. Przesunął po nim swoim mokrym językiem i oparł go na swoim policzku, pocierając go twarzą - Mmmm... Wolisz żebym to połknął, czy wolisz skończyć mi na twarzy?
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 15:18

    Na tekst o gryzieniu zaśmiał się krótko, czując się dość swobodnie w obecności Andera. Pogłaskał jego włosy, wplótł w nie palce, ale nie zamierzał szarpać. Jeszcze nie. Przeszedł za to dłonią do jego podbródka i lekko przytrzymał go, patrząc mu w oczy.
    - Połkniesz. Dokładnie, co do kropli - stwierdził, unosząc kąciki ust w drobnym uśmieszku.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 15:38

    Skoro Ryan tak chciał Ander nie miał zamiaru się kłócić, przynjamniej na razie. Co zrobi później to inna sprawa. Teraz udawał, że jest grzecznym kochankiem, który z chęcią wziął do ust główkę jego penisa. Zassał się na niej i przejechał po nim ciepłym językiem.
    Dłońmi zsunął jego spodnie w dół, żeby móc dobrać się również do jego jąder. Delikatnie bawił się nimi w palcach i masował je z wyczuciem.
    - Dobrze? - zapytał wyjmując go na chwilę z ust i znów przejechał językiem po długości, by po chwili wsunac go sobie głęboko w gardło. Nie był w tym najlepszy, ale jakieś doświadczenie miał. Dopóki mógł poruszać głową wszystko było w porządku. Lizał go nawet językiem i ssał, lecz w końcu wyszła na jaw jego druga natura. Lekko zacisnął żeby przy nasadzie i spojrzał do góry, by zobaczyć jak Ryan zareaguje. Mógłby mu teraz odgryźć penisa, ale nigdy nie pozbawiłby się tak cudownej zabawki
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 15:48

    Z czasem zaczęł robić mu się coraz przyjemniej. Zamknął oczy, rozluźnił się, odchylając głowę w tył i pozwalając sobie na kolejne słodkie westchnienia. Było rozkosznie... Ale kiedy poczuł zęby, zacisnął dłoń na prześcieradle, marszcząc czoło.
    - Puść - syknął, spoglądając na niego z góry. Lubił ból, jasne, że tak, ale po ostatnim wieczorze miał go wystarczająco dużo i na razie nie chciał więcej.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 15:54

    Grzecznie puścił i wrócił do robienia mu loda cały czas spoglądając do góry z uśmiechem na ustach. W końcu zrobił coś... Czego normalnie by nie zrobił, lecz Ryan jak zwykle kusił go do przekraczania swoich granic. Wziął go całego na razi i zatrzymał się, po chwili krztusząc się nim. Nie cofał się jednak czekając na decyzję Ryana, dzisiaj to on miał decydować co i kiedy Ander zrobi.
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 15:58

    Nie traktował tego jako wykorzystanie swojej wygranej - to zaplanował na inny dzień, a lód był po prostu dobrnym przerywnikiem w spaniu. Nic więcej! Zamierzał zaskoczyć tym Andera później.
    - Mm, właśnie tak - szepnął niespokojnie, obserwując go z uśmiechem satysfakcji. W końcu złapał go za włosy i odciągnął od siebie, dając mu odetchnąć. Nie trwało to długo - gdy ponownie zagłębił się w jego ustach, zaczął od razu energicznie poruszać biodrami, chcąc skończyć.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 16:46

    Grzecznie trzymał usta otwarte gdy Ryan pieprzyły go szybko. Czuł jak jego gardło zaciska się nie chcąc wpuścić jego członka do środka, lecz starał się powstrzymać ten odruch i pozwolić mu wejść tak głęboko jak będzie chciał.
    W końcu poczuł w swoich ustach lepką maź i wziął ją calutką, lecz... Nie połknął. Podstawił dłonie pod swoją brodę i wypluł wszystko na dłonie.
    - Dużo tego... - jęknął niezadowolony, lecz zamiast spróbować połknąć to jeszcze raz rozsmarował spermę na twarzy Rayana i zaśmiał się radośnie.
    - Tak lepiej - objął go za szyję i dopiero wtedy zaczął ją powoli zlizywać z jego policzka - Jesz dużo ananasa, że jest taka dobra? Czy może po prostu już mnie do reszty pojebało
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 17:15

    Wiele osób uciekłoby z oburzeniem, ale nie Rayan. On roześmiał się, totalnie nie rozumiejąc pomysłu Andera, ale jednocześnie nie czuł się nim obrzydzony.
    - Pojebało cię do reszty - oznajmił bez wahania, odchylając głowę tak, żeby mężczyźnie było wygodnie zlizać wszysyko. - Do czysta, planuję iść w kimę, a lepki nie pójdę - dodał, odnajdując dziwną przyjemność w wydawaniu mu poleceń.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 17:23

    - Kazałeś mi połknąć wszystko, ale nie mówiłeś w jaki sposób mam to zrobić - zlizal mu wszystko, dokładnie, aż w końcu twarz Ryana była pokryta jego śliną a nie spermą.
    Nie miał jednak zamiaru być grzecznym, chwycił członka Ryana w rękę i zaczął bawić się nim w palcach.
    - Spać? Kto powiedział że możesz? - wymruczał mu do ucha i zaczął szybko poruszać ręka - Zresztą mi się nie chce spać, może obejrzymy jakiś film?
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 17:30

    Rayan przewrócił oczami i nagłym, silnym ruchem złapał go za rękę, sprawnie ją unieruchamiając.
    - Po to tutaj przyszedłem, Ander - odpowiedział, unosząc brew. - Znieś przegraną z honorem. Możemy leżeć, gadać, słuchać muzyki lub oglądać filmy. Z mojego ciała dostałeś i tak więcej niż powinieneś - dodał, uśmiechając się, będąc bezczelnie pewnym siebie.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 17:39

    Ander jęknął cicho, gdy mężczyzna złapał jego rękę w tak brutalny sposób. Nie wyrwał się jednak, nie szamotał, po prostu się poddał.
    - Nie podobało Ci się? - zapytał nagle. Skoro Ryan nie chciał więcej to może Ander nie spisał się wystarczająco dobrze, tak przynjamniej myślał. W końcu dlaczego miałby nie chcieć więcej?
    Wiedział, że sporo mu brakuje do idelanego kochanka, lecz starał się uczyć co mężczyźnie sprawiało najwięcej przyjemności. Tak przynjamniej sądził, ale może się mylił.
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 17:42

    Stanowczym i silnym gestem objął go, przyciągając do siebie.
    - Podobało mi się - odpowiedział bez wahania. - Ale chcę, żeby to nie opierało się tylko na seksie. Poza tym, na seks jeszcze liczyć nie możesz, potrzebuję czasu - dodał zaraz. - Sam sobie zgotowałeś taki los, było użyć żelu - mruknął, rozbawiony tą kwestią, a nie zninechęcony. Rayan z wielu rzeczy sobie żartował, a najlepszym tematem był właśnie seks.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 17:52

    Ander wtulił się w niego i wsunął dłoń w jego włosy bawiąc się nimi przez chwilę.
    - Nie rozumiem...Czemu muszę używać żelu? - stwierdził nagle i wstał z łóżka, żeby przynieść swój laptop. Oczywiście nie mógł wybrać normalnego filmu, zamiast tego chcial koniecznie obejrzeć Tylera Rake.
    - Mówię ci, że ten najemnik i porwany skończyli razem w łóżku! Przecież to widać, że na siebie lecą! - powiedział gdy obejrzeli film do połowy. Cały ten czas leżał z głową opartą na raminiu Ryana i o dziwo, ta iwkosc naprawdę mu odpowiadała.
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 18:02

    Rayan westchnął.
    - Bo nie zabijasz mnie po seksie i planujesz rżnąć mnie częściej niż raz na dwa tygodnie - oświadczył z przekonaniem.
    Kiedy Ander włączył film, Rayan nie potrzebował wiele czasu, żeby zasnąć, trzymając mężczyznę w objęciach.
    - Mm, różowe i czekoladowe - wymamrotał w odpowiedzi przez sen, obracając się lekko, żeby mocniej go przytulić.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 18:25

    Ander ostatecznie dooglądał film do końca, a gdy skończył wyłączył laptop i wtulił się w Ryana. Było mu przyjemnie, chyba z nikim nie był nigdy tak blisko jak z mężczyzną.
    Nie mógł jednak zasnąć, dziwne myśli męczyły przez cały czas. Tak jakby... Jakby nie zasługiwał na ilość czułości jaką otrzymywał.
    Ostatecznie rano miał podkrążone oczy, gdyż była to druga noc z rzędu, której nie przespał, a nawet godzinna drzemka w samolocie nie pomogła mu.
    Był jednak ranek, a on chciał w miły sposób obudzić Ryana. Zaczął więc całować go w usta, nie nachalnie, a czule i krótko.
    - wstawaj księżniczko.. Umówiliśmy się na śniadanie z moim ojcem
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 26 Gru 2020, 18:46

    Oddał pocałunek, wplatając palce w jego włosy, przeczesując je czułym gestem. Wydał z siebie cichy pomruk szczerego zadowolenia, otwierając oczy.
    - Ander, sądziłem, że jesteś chujem, który obudziłby mnie wiadrem zimnej wody, a nie pocałunkami - stwierdził z rozbawieniem. - Nie dam się jednak nabrać. To ty umówiłeś się na śniadanie ze starym. Ja umówiłem się z moim łóżkiem na spanie do oporu - powiedział, sprawnie wysuwając się spod kołdry.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Sob 26 Gru 2020, 19:04

    Ander zaśmiał się na tą uwagę i odsunął od niego, już miał wstać z łóżka, gdy przypomniał sobie o stojącej na szafce nocnej szklance. Wylał ją na głowę Ryana i uciekł jak najszybciej by samemu nie zostać zaatakowanym.
    - Jak chcesz możesz dołączyć do mnie pod prysznicem skoro i tak już jesteś mokry - rzucił do niego z łazienki i wyrzucił swoje ubrania za drzwi zostając całkiem nagi. Włączył przyjemny, ciepły strumień. Kochał gorące kąpiele mógł się całymi dniami moczyć w jacuzzi
    - Na pewno nie chcesz zejść na śniadanie?

    Sponsored content

    Ghost 5  - Page 9 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie 28 Kwi 2024, 16:32