Ghost 5

    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Wto 29 Gru 2020, 14:17

    - Proszę pójść z nami po... - zamilkli, gdy drzwi się otworzyły i pojawił się w nich Ander. Wyglądał na wkurzonego, że mu przeszkadzają, a to nigdy nie wróżyło nic dobrego. Ochroniarze cofnęli się i zaczęli przepraszać za zamieszanie, ale nie mieli zamiaru odpuścić.
    - Nie zabije cie... Już z nim o tym rozmawiałem - spojrzał na Ryana i uśmiechnął się wesoło - Powinieneś pójść, jak dobrze pójdzie dostaniesz kasę. Zapewne będzie chciał mnie wycenić, zaproponuje ci jakąś sumę żebyś zniknął z mojego życia, ale to nie możliwe w końcu jestem twoim kapitanem, więc w sumie gówno może Ci zrobić. Weź kasę. Ja będę udawał, że nic nie wiem, a ty oddasz mi 1/3. To nie pierwszy raz gdy tak robi - wzruszył tylko ramionami
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Wto 29 Gru 2020, 14:28

    Rayan prychnął, niespiesznym krokiem ruszając w stronę swojego pokoju.
    - Nie chcę kasy - odpowiedział, wzruszając ramionami. - Niech strzelają. Przecież mord w hotelu to najlepsza reklama - stwierdził, nie zamierzając iść do Pierce'a. Niech sam się pofatyguje, ot co!
    Sięgnął klamki i otworzył drzwi do swojego pokoju.
    - To strzelacie czy nie? Bo nie wiem, czy wchodzić.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Wto 29 Gru 2020, 14:55

    Nie chciał kasy? Najemnik... Ander dostał kompletnego mindfucka, a na jego policzkach pojawił się nie mały rumieniec. Próbował sobie wmówić, że to wcale nie chodzi o to, że Ryanowi na nim zależy, ale durny umysł przesiąknięty romansami z lat 80 stworzył własne wyjaśnienie tych słów.
    Ochroniarze spojrzeli po sobie nie wiedząc co zrobić, z pewnością nie chcieli przeszkadzać innym gościom, a już tym bardziej zostawić krwawych śladów na dywanie.
    Zanim jednak zdążyli cokolwiek zrobić Ander uprzedził ich podbiegając do Ryana i łapiąc go za kołnierz bluzki, by wbić się w jego usta.
    - Powiedzcie ojcu, że dzisiaj ja zająłem się Ryanem - warknął w ich stronę, po czym wepchnął Ryana do środka, zamykając za nimi drzwi.
    - Zmieniłem zdanie, chce zająć się czymś przyjemnym z tobą... Pozwolisz mi? Obiecuje, że tym razem będę bardzo delikatny i - następne słowa ledwo przeszły mu przez gardło, ale widać było że się stara - użyje żelu i gumek
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Wto 29 Gru 2020, 15:08

    Wepchnięty do pokoju zaśmiał się, ale zaraz objął go w pasie, przyciągając do siebie. Z Anderem było jak na kolejce górskiej - nie wiedział, czego się spodziewać, a jego mózg ciągle był w stanie permamentnej ekscytacji. Męczące i cudowne jednocześnie.
    - W porządku - odpowiedział i wpił się w jego usta mocno, z pasją.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Wto 29 Gru 2020, 15:17

    Zadowolony zamruczał mu w usta i oddał namiętny pocałunek walcząc z nim o dominację. Rzecz jasna, Ander nie miał zamiaru jej oddawać. Lubił być na górze o wiele bardziej niż na dole.
    Wsunął dłonie pod jego koszulkę badając zarys jego mięśni. Nawet ze wszystkimi bliznami Ryan cholernie go kręcił, a może nawet bardziej podobał mu się dzięki nim.
    - Rozbierz się - rozkazał mu nagle przerywając pocałunek. Odsunął go od siebie stanowczo, musiał się opanować, bo zapomni o tej durnej obietnicy i się na niego rzuci.
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Wto 29 Gru 2020, 15:41

    Zrobił krok w tył, zwiększając dystans między nimi i wchodząc głębiej do pokoju.
    - W sypialni też chcesz wydawać polecenia, kapitanie? - zapytał prowokacyjnie, unosząc wymownie brew, jakby chciał mu pokazać jak niewłaściwe to było. A mimo to, zaczął się rozbierać. Niespiesznie, kusząco, aż staną przed nim kompletnie nagi.
    - Twoja kolej, żołnierzyku - oświadczył.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Wto 29 Gru 2020, 15:50

    Nie odpowiedział mu na pytanie, zamiast tego uśmiechnął się w sposób, który mówił sam za siebie. Nie miał zamiaru dać się łatwo zdominować, może wtedy gdy był pod wpływem narkotyków tak się stało, ale nigdy więcej.
    - Śnisz - odpowiedział niskim głosem i minął Ryana siadając wygodnie na brzegu łóżka - Sam mnie rozbierz, jeśli chcesz zobaczyć mnie dzisiaj nago. O ile oczywiście masz zamiar zrobić coś więcej niż tylko paradowanie nago jak zboczeniec... księżniczko
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Wto 29 Gru 2020, 16:16

    Zaśmiał się.
    - Jeśli jestem księżniczką to tak mnie traktuj, rozpieszczaj mnie, Ander - odpowiedział, kierując się wolno za nim. Bez zaproszenia usiadł mu na kolanach, nieskrępowany własną nagością. Przysunął się blisko i powolnymi, mozolnymi wręcz ruchami zaczął rozpinać mu koszulę, odsłaniając tors, całując nagą skórę. Był spokojny, opanowany i cholernie drażniąco wolny.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Wto 29 Gru 2020, 16:38

    Rozpieszczać? Nigdy nie robił takich rzeczy z partnerem, ale dla niego był w stanie spróbować.
    Pozwolił mu na wszystko, delikatne pieszczoty, a nawet bycie powolnym, ale powarkiwał niezadowolony gdyż nie widział sensu w tak powolnych pieszczotach.
    Sam w tym czasie skupił się na jego pośladkach.Chwycił je w dłonie i zaczął masować, drażniąc je zamiast tak naprawdę pieścić, ale omijał jego dziurkę.
    - Jak na takiego porywczego chojraka masz całkiem słodki tyłek wiesz? - wymruczał mu do ucha i zmienił pozycje, rzucając Ryana na łóżko - Ale zasnę jeśli będziesz to tak przeciągał.
    Usiadł między jego nogami i zrzucił z siebie koszulę, nie zgasili światła, lecz wyjątkowo Ander nie miał nic przeciwko by Ryan obserwował jego ciało. Miał na nim sporo poparzeń, najwięcej w miejscach, gdzie akurat kończyły się ubrania. Na brzuchu, na ramionach, a kilka mniejszych nawet nisko na podbrzuszu.
    Strzyga
    Strzyga
    Minor Vampire

    Punkty : 10706
    Liczba postów : 2146

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Strzyga Sob 02 Sty 2021, 23:38

    Spędzili całkiem przyjemnie tę część dnia, pieprząc się do upadłego i nie zastanawiając się nad tym, czy przeszkadzają sąsiadom. W końcu padli obok siebie - zdyszani, zmęczeni i cholernie zadowoleni.
    - Biegałeś nago po pustyni? - skomentował, dotykając poparzenia w okolicach jego podbrzusza. - Piękny jesteś, cholero - stwierdził zaraz, cofając dłoń i przeciągając się z cichym, niskim pomrukiem szczerej przyjemności.
    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Mejrin Nie 03 Sty 2021, 00:07

    Ander nie chował się pod jego dotykiem, dopóki nie był to jego tyłek nie miał nic przeciwko, a wręcz cieszył się, że otrzymuje aż tyle uwagi ze strony Ryana.
    - Nie... To poparzenie mam odkąd pamiętam, nigdy się do końca nie wyleczyło, a nawet nie wiem co się stało - wzruszył ramionami i już miał coś powiedzieć, gdy Ryan zaskoczył go następnymi słowami.
    Spalił buraka to mało powiedziane, jego blada skóra stała się dosłownie czerwona, jakby całą krew z ciała napłynęła do jego twarzy.
    Słyszał już to, że jest odrażający, czy starszy, ale mówienie, że jest piękny z taką swobodą? To już przesada.
    - Powieniem założyć garnitur czy sukienkę? - zapytał chcąc jakoś odwrócić uwagę Ryana

    Sponsored content

    Ghost 5  - Page 11 Empty Re: Ghost 5

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw 28 Mar 2024, 10:56