Warunki Rejestracji

Zanim przejdziesz dalej, musisz zapoznać się z poniższymi warunkami i je zaakceptować.

Na forum znajdują się treści, które mogą być uznawane za nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich (w tym homoerotyczne). Potwierdzasz, że masz przynajmniej osiemnaście lat oraz że takie treści nie budzą w Tobie negatywnych odczuć i chcesz je świadomie przeglądać.

Administratorzy i moderatorzy starają się jak najszybciej usuwać wszelkie niezgodne z prawem lub uznawane za obraźliwe materiały, ale z różnych względów nie zawsze jest to możliwe od razu. Zawartość każdego wpisu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora, a nie administratorów lub moderatorów (z pominięciem wpisów opublikowanych przez nich samych). Administratorzy i moderatorzy nie ponoszą za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie umieszczać treści obraźliwych, wulgarnych, nienawistnych lub zawierających groźby oraz innych materiałów, które mogą stać w sprzeczności z prawem. Złamanie tej zasady może skutkować natychmiastowym i trwałym usunięciem z listy użytkowników, a także powiadomieniem odpowiednich władz; w związku z tym rejestrujemy adresy IP wszystkich użytkowników.

Administratorzy i moderatorzy tego forum mają prawo do usunięcia, modyfikacji lub zamknięcia dowolnego wątku w każdej chwili, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Wszystkie podane przez Ciebie informacje (jak chociażby adres e-mail) są przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą udostępniane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże administratorzy i moderatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za ewentualne włamania hakerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje ciasteczka do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Wspomniane ciasteczka nie zawierają żadnych podanych przez Ciebie informacji i służą jedynie usprawnieniu korzystania z forum.

Twój adres e-mail wykorzystywany jest jedynie w celu potwierdzenia podanych informacji oraz hasła. Przyda się również do resetu hasła, gdyby zdarzyło Ci się je zapomnieć.

Przechodząc dalej, przyjmujesz do wiadomości i akceptujesz wszystkie powyższe warunki i postanowienia.