Hałas

    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543
    02022022

    Hałas Empty Hałas

    Pisanie by Hałas

    H A Ł A S



    Cholera, piszę to, bo nie chcę być dalej Musztardą :| Będę Psotą. Postanowione.

    O mnie: Kiedyś działałam na forach bardzo dużo i często, ale zdarzyła mi się kilkuletnia przerwa. Teraz wracam - pełna pomysłów, chęci i zapału, gotowa tworzyć nowe wątki. Pisanie ma dla mnie charakter mocno relaksacyjny. Pracuję w miejscu, które powoduje dużo stresu i mocno oddziałuje na życie prywatne, więc aby nauczyć się odcinać od tego wszystkiego, przychodzę tutaj. Chcę się odprężyć, zdystansować i zapomnieć o stresie, więc piszę.


    Lubię: Fabuły, w których seks nie jest najważniejszą kwestią. Nawet w wątkach BDSM (a je lubię bardzo!), relacja ma dla mnie duże znaczenie. Uwielbiam, gdy postacie zmieniają się pod wpływem historii, którą tworzymy. Lubię zagłębianie się w emocje, analizowanie swojej postaci i jej działań. Jestem strasznym kinkiem, kręcą mnie różne perwersje, więc śmiało! Niekoniecznie musi być BDSM, żeby było ciekawie. Ale nie pogardzę, zawsze przytulę wątek w klimacie.


    Oczekuję: Jestem dość elastyczna, ale zależy mi na regularnym odpisywaniu. Czaję, że nie zawsze jest chęć i wena - wystarczy dać znać. Głównie gdzieś na początkowych fazach fabuły lubię mieć intensywny kontakt i częste odpisy. Jeśli jednak poczujesz, że pisanie ze mną Ci nie leży, daj proszę znać - strasznie irytuje mnie porzucenie wątku, ściema o brak weny i odpisywanie jednocześnie wszystkim na około. To tylko forum, więc nie bój się wprost powiedzieć mi, że nie chcesz kontynuować tematu. Sama jestem osobą, która wie, czego chce, więc potrzebuję podobnego konkretu z Twojej strony.


    Nie lubię: A kurde, mało jest takich rzeczy. Czasem nawet najdzie mnie ochota na skrajny lukier.


    Opatrzność Boża lubi ten post!

    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 00:23