Poszukuję ...

    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Poszukuję ... Empty Poszukuję ...

    Pisanie by Mejrin Pon 25 Maj 2020, 18:29

    Mam chęci, mam czas, lecz nie mam bratniej duszy z którą mogłabym napisać coś co poruszy moje kamienne serce.
    Może to właśnie ty odmienisz mój los?






    1) Out of reach
    szef mafii x policjant
    Media nigdy o nim nie mówiły, policja umywała ręce, lecz na ulicach ciągle szeptano o "Szkarłatnym Królu", który silną ręką rządził wszystkimi gangami w mieście. Nic nie mogło ukryć się przed jego wzrokiem, nigdy nie pozwolił winnemu ujść z życiem i nigdy nie pokazywał swojej twarzy.
    Do czasu, aż w pewien letni dzień nie odnaleziono ciała w rzece, którego kartoteka policyjna nie istniała.
    Dzień później w całym mieście szeptano, że Król prowadzi nabór do swojej armii, by zgładzić tego, który odebrał mu najcenniejszą osobę jaką miał - brata.
    Czy to nie idealna sytuacja, by zinfiltrować od środka gang "Szkarłatnego Króla"? Tak własnie pomyślała policja, próbująca od lat poznać tożsamość mafijnego bossa.


    2) Let me help you
    striptizer x bogacz
    Tu nie mam większego zarysu fabuły, więc jestem otwarta na wszelkie propozycje  :serce:


    3) Sacrifice everything to the unknown
    rycerz x mag
    Jak można udowodnić swoją wartość? Zwykle wystarczy uratować jakąś niewiastę, czasem wystarczy zabić potwora w lesie, jednak jeśli należysz do rycerzy słońca, wtedy musisz zrobić o wiele więcej by zasłużyć na szacunek.
    Niewielka gwardia złożona z wyspecjalizowanych w jednej dziedzinie żołnierzy - zabić maga, jeśli ten nadużyje swych mocy. Wieśniacy, szlachta, a nawet sam król bali się magów z wieży czasu, lecz nie chcąc wojny nauczyli się z nimi żyć w zgodzie pod jednym warunkiem. Na każdego maga powyżej 20 roku życia ma przypadać jeden rycerz słońca, który zabije go jeśli ten nadużyje swoich boskich mocy.
    Jednak co jeśli niektórzy magowie mają dość życia w cieniu i upokorzeniu, a część rycerzy nie chce, by ich życie kręciło się wokół niańczenia dorosłych ludzi?




    Zapraszam do kontaktu na priv lub poprzez discorda. Spokojnie nie gryzę i przyjmuję krytykę na klatę. Jeśli coś w moich pomysłach ci nie pasuje mów śmiało! Możemy to razem dogadać i poprawić!

    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    Poszukuję ... Empty Re: Poszukuję ...

    Pisanie by Mejrin Pon 04 Gru 2023, 16:14

    Dawno nikogo nie szukałam, ale nadszedł czas by znów rozwinąć skrzydła i dać upust twórczości!

    Mam w głowie kilka pomysłów, ale możemy je dowolnie dostosować:

    1) Przeczytałam za dużo mang otome-reincarnation

    Nasz MC jest wiernym fanem novelki o wspanialej i pięknej miłości księcia i świętej pochodzącej z plebsu. Ich relacja rozkwita, stawiają czoła kolejnym trudnościom i przezwyciężają je mając w sobie oparcie. Ale co z ich najlepszym przyjacielem? Ulubioną postacią MC, przyjacielem z dzieciństwa księcia, który również był zakochany w świętej, jednak porzucił swoje uczucia? Porzucony przez przyjaciół, wyklęty przez społeczeństwo staje się głównym złym w całej tej historii, a na koniec spotyka go tragiczny los - śmierć z ręki jego najbliższych! Czy MC, który budzi się w świecie swojej ulubionej novelki będzie w stanie go uratować i na nowo skleić rozbite serce?

    2) Zakazana miłość - Niech zaczną się Igrzyska Śmierci!

    Bycie rewolucjonista nie jest proste, gdy każdy Twój ruch obserwują drony, jednak o wolność trzeba walczyć. Jest czymś niezwykłym, luksusem dla najbogatszych ze stolicy, czymś czego smaku nigdy nie poznał. A jednak pod drzewem znalazł coś więcej niż wolność, znalazł miłość, jej zakazany smak i jeszcze gorszą tajemnicę do zachowania. Miłość między dystryktami była zabroniona, jednak miłość między mieszkańcem stolicy a prostym chłopcem z dystryktu nie mieściła się nawet w ludzkim pojęciu. Tym bardziej, że była to miłość między dwoma mężczyznami.
    Który z nich wyjdzie żywo z rewolucji jaką rozpęta się w kraju? Czy ich miłość to przetrwa? A może obaj oddadzą życie, byleby tylko być razem?


    Jeśli jeszcze tu jesteś odezwij się na priv :D A jeśli nie podoba ci się żadna z moich propozycji, napisz do mnie z własną!

    Obiecuję, że nie ugryzę

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto 07 Maj 2024, 10:53