Hejo hejo hej

    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374
    16112019

    Hejo hejo hej Empty Hejo hejo hej

    Pisanie by Mejrin

    Hejka, jestem Mejrin i jak można się domyślić - jestem tu nowa.
    Nie chcę się o sobie rozpisywać, w końcu nie o to tu chodzi. Jednak dla ciekawskich mogę powiedzieć, że dwie rzeczy, które kocham najbardziej to koty i pisanie rpg! Fabuły mogłabym wymyślać całymi dniami, a mój staż w pisaniu liczy sobie już kilka lat...
    Do założenia tu konta przymierzałam się dość długo, z napisaniem postu już nie było takich problemów. Jestem trochę nieśmiała, ale tylko z początku  :oczko:




    Lubię:
    -fantasy, smoki, wampiry, wilkołaki i wszelkie inne stworzenia (również te z mitologii)
    -sci-fi, przyszłość i roboty (DBH!!!)
    -dramy, skandale, romanse - i wiele innych
    -nie pogardzę również chorobami psychicznymi, czy zaburzeniami
    -bdsm
    -realny świat też jest spoko, jednak wolałabym coś w mniej..normalnym klimacie
    -fandomy... dużo by tego wymieniać, jednak wolę pisać oc




    Oczekuję:
    -rozbudowanych odpisów (ściany tekstu mile widziane), jednak nie chcę żeby było to lanie wody. Fajnie jest przeczytać coś więcej niż trzy zdania napisane na odwal, dlatego nie oczekuję częstej aktywności. Wolę dostać coś naprawdę dobrego i przemyślanego, czego będę wyczekiwała, a nie... czegoś co ma mnie zawieść już na początku
    -powolnego rozwijania się relacji (niech nie wskoczą do łóżka po pierwszym spotkaniu)
    -zrozumienia, sama nie zawsze mam czas i chęci, żeby odpisać
    -ortografia, interpunkcja... nie są priorytetem, ale miło by było zachować przynajmniej podstawowe zasady
    -jeśli chcesz wprowadzić ważne wydarzenie, które możliwe, że zaważy na losach całej fabuły powiadom mnie o tym
    -umiejętności pisania scen seksu




    Nie toleruję:
    -miękkich kluch, jeśli masz zamiar kimś takim pisać to nie ze mną
    -sterowania moją postacią
    -sztywnych podziałów na stronę aktywną/pasywną (uke/seme)
    -w sumie nie ma wielu rzeczy, które mnie odrzucają, ale pytaj o konkrety jeśli chodzi o fetysze
    -porzucania bez słowa
    Share this post on: reddit

    effsie

    Pisanie Nie 17 Lis 2019, 00:00 by effsie

    Cześć, Mejrin! Ja co prawda jestem #teampies, ale i tak gorąco witam Cię na forum :serce10:

      Obecny czas to Pią 10 Maj 2024, 16:59