Venceslaus poszukuje

    Venceslaus
    Venceslaus
    Tempter

    Punkty : 519
    Liczba postów : 107

    Venceslaus poszukuje Empty Venceslaus poszukuje

    Pisanie by Venceslaus Wto 21 Wrz 2021, 00:07

    ____________________________________________

    P O S Z U K U J E
    ____________________________________________

    Czego mianowicie? Fabuły, oczywiście.
    Chętnie przygarnę kilka sympatycznych duszyczek do poniższych fabuł:

    x Fantasy/okultyzm
    Co jeśli w hiszpańskiej mieścinie zagości istota, przewyższające ludzkie wyobrażenia? Gdy na ziemię stąpi anioł z krwi i kości, któremu do niewinności od zawsze było daleko? Opisywany obraz nieskazitelnego piękna przybrał postać nastoletniego chłopca, który świeżo co ukończył osiemnasty rok życia.
    Prawdą jest, że nie przybył tu aby móc głosić dobro i nadzieję. Nie przybył tu żeby wspomóc śmiertelników w złych oraz trudnych dla nich chwilach. Znalazł się w tym miejscu, aby bandzie zwolenników przypomnieć co to ból, choroba, krzywda i cierpienie. Nakreślić, do kogo posyłają swoje modły wraz ohydnymi darami. Naukami oraz kazaniami tak nietrafnymi, że gniew który od dłuższego czasu spoczywał na ich ramionach, powoli przeinaczył się w coś znacznie gorszego.
    Tylko którego śmiałka ma wybrać jak swojego wiernego pomocnika?

    Jeśli tematy religijne nie są dla Ciebie tematem tabu, z przyjemnością zapraszam.

    x Mafia, gangi
    Po śmierci przywódcy z jednego najbardziej wpływowych organizacji przestępczych w mieście, trzeba wybrać godnego następcę. Kontrowersja wybucha chwili, gdy na nowego przywódcę zostaje wybrany młody mężczyzna, który nawet nie ukończył trzydziestego roku życia. Jest wiele przeciwników, którzy nie zgadzają się z ideą. Jak i sojuszników, gdzie uważają że swoimi zasługami zajął należyte miejsce. Po której stronie jesteś?
    Poszukuję osoby z gangu, która wcieli się z którąś ze stron.
    Nie ukrywam, że fajniej byłoby pisać z przeciwnikiem tego pomysłu, aniżeli z sojusznikiem.    

    x Yes, Daddy
    opis wkrótce

    x wszystko inne
    Jeśli chciałbyś pisać, a masz ciekawy zamysł - śmiało pisz. Przyjmę wszystko, również bardzo chętnie ustalę coś wspólnymi siłami. Mogę pisać seryjnymi mordercami, zabójcami na zlecenie, biznesmenami, jak i tymi bardziej spokojniejszymi łobuzami.
    Venceslaus
    Venceslaus
    Tempter

    Punkty : 519
    Liczba postów : 107

    Venceslaus poszukuje Empty Re: Venceslaus poszukuje

    Pisanie by Venceslaus Wto 12 Kwi 2022, 16:46

    ____________________________________________

    P O S Z U K U J E
    ____________________________________________


    Chciałbym przygarnąć do siebie jeszcze jedną/dwie fabuły. Mam kilka pomysłów:

    x Spokojna fabuła, w której to samotny ojciec poszukuje młodego opiekuna do jego dziecka, gdzie na pewnym etapie wizyt koniec końców dochodzi do bardziej intymnego zbliżenia tej dwójki. Fabułę widzę do rozpisania na różny sposób, dlatego w zależności od oczekiwań drugiej strony, po krótce opiszę to, w jakich mono możliwościach widzę tą relację.  

    x Chętnie rozegrałby fabułę, w której pograłbym postacią z tego wątku: klik, klik.
    W zależności od tego co chcielibyśmy rozegrać, mógłbym dostosować postać do typu fabuły. Zależy mi na roli studenta, ale zawsze może wplątać się w coś nieszczególnie dobrego, a równie dobrze fabuła może być sielankowa i dynamiczna.

    x Również mam ochotę zagrać łobuzem, który uczestniczy w nielegalnych walkach. Może to być kryminał, może to być zwykła obyczajówka, a może to być coś bardziej skomplikowanego czy niebezpiecznego. Wszystko do dogadania.

    x Dodatkowo wciąż mam na sprzedaż wątek w klimacie lub z elementami fantasy. Nie mam żadnego, konkretnego pomysłu, prócz tego że do stworzonych postaci chciałbym użyć wyglądów z tej grafiki, która inspiruje mnie do stworzenia ciekawej historii wraz współautorem: Klik, klik

    x  Chętnie również przygarnę do siebie osobę z jakimkolwiek innym pomysłem na fabułę. Odrobina chęci i kreatywności, a z pewności wspólnie stworzymy coś niesamowitego. Lubię niestandardowe fabuły.

    Oczywiście chętnych zapraszam do siebie na Pw, a też zawsze możemy rozmowę przenieść na Discorda w celu sprawniejszego ustalenia. Fabułę preferuję pisać na forum, a wizerunek wolałbym graficzny (ale obojętne jest mi to, czy weźmiesz grafikę czy realny wygląd postaci, czy dasz zwykłą opisówkę).

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 01:26