Laleczka

    Amantis
    Amantis
    Tempter

    Punkty : 1869
    Liczba postów : 112

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Amantis Wto 16 Lip 2019, 22:17

    - Naprawdę jesteś w stanie to zrobić? - spytał znowu patrząc na niego z tym uwielbieniem, z jakim szczeniak patrzy na swojego pana. - Nie miałem pojęcia, że jesteś dyrektorem... Myślałem, że.. No nie wiem... Odpowiadasz za.. Scenariusze czy coś? - powiedział plątając się w swoich słowach. O czym to on mówił przed chwilą? Na moment stracił wątek, co wyglądało zabawnie w jego wykonaniu.
    - Nowa szkoła... Muszę zrobić wszystko, żeby nie dowiedzieli się kim jest matką.
    Rzadko używał słowa mama, zazwyczaj tytuował ją "ta kobieta" albo "ona".
    - Ymm.. Jak mogę Ci się odwdzięczyć? Tyle dla mnie robisz a ja tylko stwarzam ci problemy.. - znowu zmienił temat i zabrał rękę na swoje kolana. Wtedy też zauważył, że upadając podarł sobie spodnie i poranił lekko kolana. Zmarszczył brwi. To były jego najlepsze spodnie!
    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Blake Nie 21 Lip 2019, 23:22

    – Bo to bez znaczenia. – Wzruszył ramionami. – Choć jak widziałeś, stanowisko czasem się przydaje. No i kasa jest całkiem niezła.
    Uśmiechnął się i odpalił samochód.
    – Nie musisz mi się odwdzięczać. Wystarcza, że sprzątasz i gotujesz. – Zerknął na niego krótko, marszcząc brwi na widok otwarć na kolanach chłopaka. – Lepiej zajmij się opatrywaniem tych zranień. Pieprzony gnój jeszcze za to zapłaci.
    Amantis
    Amantis
    Tempter

    Punkty : 1869
    Liczba postów : 112

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Amantis Pon 22 Lip 2019, 23:14

    - To zwykle obtarciam. Nie musisz się martwić. - powiedział kładąc ręce na kolanach żeby nie było ich widać.
    Przekrecił lekko głowę w bok i Posłał mu szeroki uśmiech, słysząc jak ten obiecuję zemstę jego niechcianemu adoratorowi.
    - Jesteś wspaniały, Tony. - mruknął przyglądając mu się nieco zbyt długo. Kiedy zorientował się co robi odwrócił głowę w stronę szyby, by ukryć rumieńce.
    - Co zjemy na obiad? - spytał próbując zmienić temat na bardziej neutralny. - głodny jestem.
    I jak na zawołanie rozległo się burczenie jego brzucha.
    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Blake Czw 25 Lip 2019, 00:18

    – Dziś po prostu coś zamówimy. – Uśmiechnął się do niego ciepło. – Na co masz ochotę?
    Prowadzili rozmowę na neutralne tematy przez całą drogę do jego mieszkania, nie wspominając już o wydarzeniu pod szkołą chłopaka. Dopiero gdy zaparkowali i wsiedli do windy, a Anthony w pełni ujrzał zniszczenia na spodniach nastolatka, postanowił wrócić do wcześniejszej rozmowy.
    – Co z twoimi spodniami? Masz jakieś inne? Te nadają się tylko do kosza.
    Amantis
    Amantis
    Tempter

    Punkty : 1869
    Liczba postów : 112

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Amantis Czw 25 Lip 2019, 08:37

    - Chcesz mi pożyczyć swoje? - spytał uśmiechając się do niego. - Obawiam się, że będą za duże. - dodał udając, że zniszczone spodnie to nic takiego.
    - Zrobię im mały lifting. Teraz dżinsy z dziurami są na topie.
    Zagryzł wargę jakby nad czymś sie zastanawiał.
    - Mm.. Tony? - zaczął nieco nieśmiało, bo nie wiedział jaka będzie reakcja mężczyzny.
    - Mógłbym się u ciebie upić? Wydaje mi się, że chyba tego potrzebuje.
    Dodał chyba, bo do tej pory nie pił. A chciałby spróbować.
    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Blake Czw 15 Sie 2019, 14:20

    – Nie, nie swoje – prychnął. – Ale moglibyśmy kupić ci jakieś nowe. Chyba, że chcesz się wbić w najnowsze trendy.
    Uśmiechnął się szeroko i zerknął krótko na swojego sprzątacza. Zaraz jednak jego oczy rozwarły się szerzej z zaskoczenia, a on zaczął się niekontrolowanie śmiać.
    – Chyba... sobie... żartujesz – wydusił. – Żadnego alkoholu dla dzieci. Nie ma takiej opcji.
    Amantis
    Amantis
    Tempter

    Punkty : 1869
    Liczba postów : 112

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Amantis Sro 21 Sie 2019, 18:58

    - Nie jestem dzieckiem. - oburzył się śmiesznie chłopak. Na pewno nie spodziewał się,że zostanie wyśmiany!
    - Radziłem sobie z problemami, których nie ma nie jeden dorosły. To, że nie mam dwudziestu jeden lat nie znaczy, że jestem dzieckiem! - warknął zakładając ręce na piersi.
    Zarumieniły mu się policzki że wstydu, po tym jak Tony zareagował śmiechem, nastolatek przyjął formę buntownika.
    - Nie, to nie. Zawsze mogę upić się sam, w domu albo gdzieś w parku. - burknął odwracając głowę w bok obrażony. - Chciałem spróbować o co tyle krzyku, w kontrolowanym środowisku. Jesteś dorosły, powinieneś sam wysnuć takie wnioski.
    Mały szantażyk z uderzeniem w wyrzuty sumienia, czy jest coś lepszego na przekonanie kogoś do swoich racji?
    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Blake Sob 24 Sie 2019, 23:26

    Anthony uniósł brwi, trochę zaskoczony reakcją Miszy. Wciąż jednak nie przestawał się uśmiechać, nawet jeśli zachowanie chłopaka go dezorientowało.
    – To tylko żart, Misza – powiedział powoli i zerknął krótko na jego obrażoną buźkę. – A takim zachowaniem tylko potwierdzasz, że nie myliłem się, kiedy nazwałem cię dzieckiem. Najpierw chciałeś się upić, a teraz tylko spróbować... – Pokręcił ze śmiechem głową. – Zdecyduj się.
    Czasem zapominał, jak młody był jego sprzątacz i jak dużo dzieliło ich lat. W takich chwilach jak ta, czuł, że jego zauroczenie jest po prostu idiotyczne i nie ma żadnych szans.
    Amantis
    Amantis
    Tempter

    Punkty : 1869
    Liczba postów : 112

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Amantis Pon 25 Sty 2021, 17:05

    - Och no.. - zaczął szukając w głowie sensownej, dojrzałej odpowiedzi. - Bo... Chodzi o to... Mnm... Może zamówimy pizze? - zmienił temat jak gdyby nigdy nic. Tchórz. Powinien przekonać go do swojego zdania i sprawić, że potraktuje go poważnie, ale przy Tonym czuł się jak głupi szczeniak.
    Westchnął i spojrzał na niego spod rzęs, strasznie mu się podobał. Czy istniał choć cień szansy, że on także polubi go w... Ten sposób?
    - Jesteś jedyną osobą na świecie, która przejęła się tym jak się czuje. Tylko tobie ufam i tylko na Twój widok mocniej bije mi serce. Dzisiejszy dzień był okropny, nie spałem pół nocy, bo martwiłem się, że więcej się do mnie nie odezwiesz... Pomyślałem, że dzięki temu, że się napije trochę się... Zrelaksuje. Tylko przy tobie czuję się bezpiecznie. - powiedział niespodziewanie, bo te wszystkie emocje kotłowały się w nim od dużego czasu.
    - Czy to naprawdę było takie głupie pytanie? - spytał na wydechu.

    Sponsored content

    Laleczka  - Page 5 Empty Re: Laleczka

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 22:24