Olaf, któremu brakuje ciepła

    Olaf
    Olaf
    Innocent Creature

    Punkty : 42
    Liczba postów : 14
    24012019

    Olaf, któremu brakuje ciepła Empty Olaf, któremu brakuje ciepła

    Pisanie by Olaf

    im olaf and i like warm hugs

    O mnie: Andżelika, możesz wołać na mnie Angie lub wymyślić mi jakieś genialne przezwisko. Mieszkam w Warszawie, na pbfach grywam od ładnych paru lat. Zwykle mam męskie postacie, homo- lub biseksualne, ale raczej tylko męsko-męskie relacje wchodzą u mnie w grę. Latek mam 23 i niejedno w życiu widziałam (pisałam) więc raczej mnie nie zaskoczysz… Ale będzie mi miło, jeśli spróbujesz!



    Lubię: Braterską miłość, uczeń-nauczyciel, różnicę wieku (ale nie takie 40 lat, no), wampiry, świat Pottera, magię, może jakieś The 100, świat Nocnych Łowców... i pewnie jeszcze coś się znajdzie, to dopiszę!


    Oczekuję: Dłuższych niż kilkozdaniowe postów, ciekawych postaci, trochę słodkości, trochę dramatów, trochę rozpaczy... łez smutku, łez radości, odrobinkę Olafkowego ciepła i jeszcze trochę pikanterii, a wtedy będę spełniona i szczęśliwa.


    Nie lubię: Hm... w sumie nie wiem, jak mi się przypomni, to coś dopiszę. Na razie przychodzi mi tylko do głowy tylko to, że nie lubię pisać opek dziejących się w przeszłości, gdzieś w odległej historii.  


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Czw 02 Maj 2024, 14:22