Jestem Olaf i trochę brakuje mi ciepła!

    Olaf
    Olaf
    Innocent Creature

    Punkty : 42
    Liczba postów : 14

    Jestem Olaf i trochę brakuje mi ciepła! Empty Jestem Olaf i trochę brakuje mi ciepła!

    Pisanie by Olaf Czw 24 Sty 2019, 13:27

    Siemka! A więc... Poszukuję kogoś do pisania. Może jednej osoby, może kilku... Do kilku różnych historii oczywiście. Myślę że jestem dosyć ugodową osobą i da się ze mną porozumieć, a przynajmniej nikt się do tej pory nie skarżył. ;)
    Chciałabym popisać uke/seke, jeśli już miałoby do czegoś dojść (a lubię pisać seksy, kiedyś szło mi to całkiem fajnie, a że ostatnio nie miałam okazji ich pisać to mogłam wyjść z wprawy ;x). Moje postacie raczej nie są ciepłymi kluchami, nawet jeśli to straszne słodziaki, to zawsze mają charakterek i potrafią znaleźć za skórę.
    Interesuje mnie uniwersum Harry'ego Pottera, Shadowhunters, ewentualnie jakieś wampiry. Lubię też sl'owe pisanie w realnym świecie. Akceptuję większe różnice wieku. Im postacie bardziej od siebie odbiegłe, tym lepiej. Zabaw mnie i rozpal bałwankowe serduszko!
    Olaf
    Olaf
    Innocent Creature

    Punkty : 42
    Liczba postów : 14

    Jestem Olaf i trochę brakuje mi ciepła! Empty Re: Jestem Olaf i trochę brakuje mi ciepła!

    Pisanie by Olaf Czw 09 Maj 2019, 09:25

    Cześć, to znów ja! Zapraszam ponownie, znów wracam i próbuję znaleźć coś fajnego, wciągającego <3 Najchętniej przygarnę coś Potterowego i Maleca (Alec x Magnus, Shadowhunters - niekoniecznie w wersji stricte serialowej [bo książek nie czytałam], ale bardzo chętnie napiszę coś swojego z ich parką), ale ogólnie jestem otwarta na propozycje :D

      Obecny czas to Nie 28 Kwi 2024, 02:20