Królestwo Grzechu

    Szczwany Lis
    Szczwany Lis
    Innocent Creature

    Punkty : 33
    Liczba postów : 9

    Królestwo Grzechu Empty Królestwo Grzechu

    Pisanie by Szczwany Lis Pon 15 Mar 2021, 21:29

    Poszukuję osoby chętnej do sesji skoncentrowanej wokół pałacowych intryg.

    X dostaje się w niewolę po tym, jak jego królestwo zostaje podbite, a ojciec wraz z matką straceni. Zwycięski władca wysyła na dwór swego najstarszego syna Y, aby ten objął rządy nad podbitymi ziemiami. Y postanawia złożyć X propozycję nie do odrzucenia... albo X dołączy do jego haremu i będzie dotrzymywał mu towarzystwa albo życie dawnych poddanych X zmieni się w koszmar.
    Poszukuję Y.

    Zależy mi nie tylko na scenach dzikiego, brutalnego seksu (kluczowe jest tutaj sformułowanie nie tylko), ale również na relacji, w której zarówno X, jak i Y w zawoalowany sposób troszczą się o królestwo.
    Relacji, w której chociaż Y na pierwszy rzut oka ma wyraźną przewagę, to może nie do końca tak jest? Może X swoim sprytem będzie w stanie wpływać na decyzje Y bardziej, niż Y by chciał? (X jest w końcu Szczwanym Lisem, czego innego można by się po nim spodziewać?)

    Mogę pisać w I i III osobie (to znaczy albo albo, bo pisać jednocześnie w pierwszej i trzeciej, to nie do końca), czyli do wyboru, do koloru.

    Zapraszam zainteresowanych na PW.
    Szczwany Lis
    Szczwany Lis
    Innocent Creature

    Punkty : 33
    Liczba postów : 9

    Królestwo Grzechu Empty Re: Królestwo Grzechu

    Pisanie by Szczwany Lis Czw 22 Kwi 2021, 17:06

    Powyższe aktualne! - chętnie z jakimś magicznym twistem.

    Oprócz tego:

    B jest ojcem A. Ojcem, który kocha trochę za bardzo i bezczelnie wykorzystuje wszystkie lęki A, ażeby go kontrolować. Może być też jakiś C, który ma słabość do B, przez co zawiązuje się miłosny trójkąt.
    Świat zupełnie niemagiczny, zapewne po prostu cięższe okruchy życia.

    Mogę pisać A i C albo tylko A względnie tylko C.
    Na pewno szukam B.

    Dodatkowo jestem po przejściu całej części TO w Eldaryi i chętnie uwiodę sobie jakiegoś wampira.
    Może być w tamtejszym uniwersum albo w jakimś innym.
    Przy dwóch powyższych wolałabym poruszać się na gruncie yaoi, natomiast tutaj mi obojętnie, czy będzie to związek homo, czy heteroseksualny.

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 10:48