I need you

    Mejrin
    Mejrin
    Vampire

    Punkty : 21762
    Liczba postów : 4374

    I need you Empty I need you

    Pisanie by Mejrin Sob 16 Lis 2019, 16:36

    Hejka, przychodzę z dużym głodem i masą pomysłów na nowe opowiadania. Niestety w ostatnim czasie osoby z którymi pisałam wykruszyły się, więc szukam kogoś nowego.




    Zacznijmy więc od moich pomysłów. Nie będę się rozpisywać, wszystko ustalimy razem, ale mam taki drobny zarys fabuły:

    1) wampir x łowca
    Zawód łowcy nigdy nie był prosty, a tym bardziej w czasach, gdy na szczycie łańcucha pokarmowego stoją wampiry. Zarządzają oni wszystkim, a ludzie są dla nich zwykłymi zwierzakami domowymi oraz źródłem pożywienia. Jednak co się stanie, gdy łowca, który poprzysiągł zabić wszystkie potwory spotka na swojej drodze dziedzica wampirzego imperium?

    2) android x policjant (na podstawie DBH)
    Rok 2037, niedaleka przyszłość, a jednak tak różna od naszych czasów. Maszyny zaczęły wyręczać nas w większości codziennych czynności, ale co jeśli nie są one tak bezmyślne jak nam się wydaje, może one również czują na swój własny, mechaniczny sposób. Czemu tak właściwie androidy zaczęły się buntować, kim bądź czym jest iskra podburzająca je przeciw swoim panom? Tego właśnie będą próbować się dowiedzieć nasz policjant (nienawidzący androidów) i jego nowy partner (najnowszy model policyjnego androida)

    3) smok x ...
    Po prostu lubię smoki, chce napisać coś o smoku, cokolwiek... Magia jest super, smoki są super. Chyba za dużo razy powtórzyłam już smok. No trudno. Konkretnej fabuły nie mam, ale fajnie gdyby całość kręciła się wokół zdobywania mocy, aby pokonać jakieś większe zło zagrażające światu lub próba rozwikłania jakiejś tajemnicy.




    Z mojej strony to tyle, oczywiście jestem również otwarta na propozycje, jeśli masz jakiś własny pomysł - chętnie go wysłucham. Zależy mi na tym, żeby wspólnie ustalić fabułę, która wciągnie obie strony na dłużej.
    Możemy pisać na discordzie, mailu, gg, czy cokolwiek innego, jest mi to całkowicie obojętne.

    Autoprezentacja
    Skuld
    Skuld
    Lost Soul

    Punkty : 40
    Liczba postów : 30

    I need you Empty Re: I need you

    Pisanie by Skuld Czw 21 Lis 2019, 13:34

    Podoba mi się ten zestaw z smokiem. To znaczy nie wiem czy masz na myśli duet smok plus smok, czy parę smok i nie-smok, albo historię konfliktu miłośnika smoków z zabójcą smoków, z smokiem w tle, ale dla mnie wszystkie te opcje brzmią intrygująco. Jestem zainteresowana. Smoków nigdy dosyć.

      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 19:03