Ktoś, kto porwie mnie na koniec świata~~

    Aed
    Aed
    Lost Soul

    Punkty : 68
    Liczba postów : 16

    Ktoś, kto porwie mnie na koniec świata~~ Empty Ktoś, kto porwie mnie na koniec świata~~

    Pisanie by Aed Pią 03 Maj 2019, 12:40

    Cześć,
    Przedstawię tu kilka swoich propozycji, które mam, ale jeśli chciałbyś to jakoś ubogacić to jak najbardziej zapraszam - dogadamy się. Zaznaczę również, że dobrze czuję się przy postaciach uległych/pasywnych. X to potencjalny ty, Y ja.


    Wątki realistyczne:

    1. I hate you, I love you...
    X i Y chodzą razem do klasy. X jest popularnym chłopakiem, grającym w szkolnej drużynie rugby. Y to uczeń przeciętnych lotów, który jest takim typowym basic'iem. X i Y przyjaźnili się za młodu, ale w trakcie życia szkolnego ich ścieżki się rozeszły, a pomiędzy nimi zaczęła występować dość napięta atmosfera. Moment kulminacyjny następuje w momencie, w którym obaj zostają parą przy projekcie szkolnym. Czy dadzą radę nawiązać nić porozumienia? A może wyjdzie coś z tego kompletnie innego?

    2. I took my pills, and I'm happy all the time
    X to policjant, który zajmuje się problemami narkotykowymi. Y to młody student, który dorabia jako roznoszący działki po okolicy. Y chcąc skończyć swój proceder mówi szefowi okolicznej siatki, ze ma dość. W zamian za to zostaje pobity do nieprzytomności. Jego ciało odnajduje X. Y zwierza mu się ze swoich występków. X widząc, że Y robił to tylko z powodu pieniędzy zabiera chłopaka do siebie do domu i pozwala mu się doprowadzić do porządku. W międzyczasie nawiązuje się pomiędzy nimi dziwna relacja, która budzi silne emocje w obojgu nich.

    Wątki Urban fantasy:

    3. A kind of magic
    Y to młody czarodziej, który w swoim mieście nie wyróżnia się niczym specjalnym. X to wampir z dość długim stażem. Podczas zbierania ziół w okolicznych lasach X wypatrzył sobie Y jako swoją potencjalną ofiarę. Nie spodziewał się, że chłopak umie się obronić za pomocą magii. Mimo wszystko, osłabiony używaniem dość silnych zaklęć obronnych wokół zagrożonej własnej rodziny, Y pada z wycieńczenia w trakcie obrony przed X. X będąc zafascynowanym spotkaniem czarodzieja zabiera go do siebie do domu.

    Zapraszam do prywatnych wiadomości :D

      Obecny czas to Nie 28 Kwi 2024, 16:36