—「 talking with strangers 」

    malibu
    malibu
    Innocent Creature

    Punkty : 23
    Liczba postów : 7
    Skąd : polska

    —「 talking with strangers 」 Empty —「 talking with strangers 」

    Pisanie by malibu Sro 17 Kwi 2019, 18:21

    COOL KIDS DON'T DIE

    —「 talking with strangers 」 Cats-vert


    Szukam kogoś chętnego na napisanie opowiadania opierającego się na the umbrella academy, z tym, że wolałabym pokusić się o wymyślenie własnych postaci i — najlepiej — cofnąć się do czasów gdy cała siódemka była jeszcze pod opieką reginalda i uczęszczała do akademii. możemy skorzystać z gotowych umiejętności jak i pomyśleć nad własnymi.
    warto wiedzieć:
    — szukam kogoś kto stworzy ciekawą postać, ale poza głównymi bohaterami przewiązuję też wagę do tych pobocznych, lubię nimi operować i dopomagać sobie kiedy tego potrzebuję, więc fajnie by było gdyby współautor także potrafił je wykreować,
    — przeważnie piszę bottem, tzn. szukam topa, ale nie lubię szablonowych, przewidywalnych osobowości i wolałabym, żeby nie było tego widać na pierwszy rzut oka,
    — potrzebuję kogoś kto ze mną zmajstruje konkretniejszą fabułę,
    jeśli ktoś się znudzi to nie mam nic przeciwko rezygnacji, ja również mam słomiany zapał, czasem — zwyczajnie — może, mi się odechcieć pisać. well, mam też maturę zaraz.
    — wolę jak post ma przynajmniej te 300/400 słów, sama czasem dochodzę do 800 w pojedynczym, ale to z rzadka,
    — nie wiem czy na forum istnieje zwyczaj robienia kart postaci, jeśli nie to w porządku, ale jeśli ktoś lubi i chce zrobić, to będę bardzo zadowolona,
    — oczekuję poprawności interpunkcyjnej, ortograficznej, gramatycznej i zdolności pisania dialogów,
    — jeśli ktoś nie jest przekonany to mogę podrzucić mu jakąś namiastkę moich opowiadań/grupówek/rpg, żeby wiedział z czym ma do czynienia.
    N I E A K T U A L N E

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Wto 14 Maj 2024, 02:56