Strangers

    Delimbre
    Delimbre
    Tempter

    Punkty : 1394
    Liczba postów : 289

    Strangers Empty Strangers

    Pisanie by Delimbre Sro 20 Lut 2019, 20:54

    Witam,
    Szukam kogoś do poprowadzenia fabuły raczej lekkiej i przyjemnej. Czegoś oryginalnego, ale jednocześnie przyjemnie prostego.
    Może coś w klimatach szkolnej/uczelnianej historii czy jakiegoś przypadkowego spotkania.
    Sama dobrze wiem jak jedno rzucone przez kogoś zdanie, zupełnie przypadkiem, potrafi kompletnie zmienić życie, i o takiego mam nadzieję stworzyć.
    Nie odmówię w fabule łamiącym serca dramom.
    Wymagana duża ilość feelsów.

    Zapraszam też do spojrzenia na dziewczynki https://rainbow-rpg.forumpolish.com/t181-good-girls-go-to-heaven-bad-girls-go-everywhere
    Delimbre
    Delimbre
    Tempter

    Punkty : 1394
    Liczba postów : 289

    Strangers Empty Re: Strangers

    Pisanie by Delimbre Sro 06 Mar 2019, 19:06

    Wciąż poszukuję kogoś do pisania yaoi, raczej krótszych postów, częstych. Jestem właściwie codziennie i chciałabym pisać po kilka postów dziennie.

    Poszukuję czegoś, co można by opisać “Let’s fall in love - a slow, serious love.”
    Czegoś bardzo prostego (ale tylko na pierwszy rzut oka), przyjemnego, “pure & innocent”, powolnego i tak słodko irytującego. Czegoś, żeby poczuć tę słodko-gorzką relację, żeby zostawiała uczucie łaskotania w środku i drżących palców.
    Delimbre
    Delimbre
    Tempter

    Punkty : 1394
    Liczba postów : 289

    Strangers Empty Re: Strangers

    Pisanie by Delimbre Nie 10 Mar 2019, 23:09

    Kolejne dwa pomysły, może ktoś będzie zainteresowany:
    1.Teraźniejszość, sławny piosenkarz i jego wielki fan, dosłownie zakochany w nim. Ma już kupione bilety na koncert, wydał na to oszczędności życia, ale skąd może wiedzieć, że dzięki temu jego życie się diametralnie zmieni? Spotyka swojego idola przed/po koncercie (do ustalenia) zupełnie przypadkiem, ledwo go rozpoznając. A cała reszta to już historia.

    2. Raczej dość odległa przyszłość. Świat opanowana przez androidy. Ludzie żyją dość “dziko”. Jeden z wysoko postawionych ludzi (lub androidów) poluje na takich ludzi, lub raczej ich poszukuje, bo niektórzy chętnie się zgłaszają, by wieść “lepsze życie”. Tak znajduje pewnego chłopaka, by zrobić z niego gwiazdę, gdyż androidy poszukują bardzo intensywniej rozrywki, którą mają im zapewnić występujący ludzie, by sami mogli poczuć coś na miarę ludzkich uczuć. Chłopak w krótkim czasie zostaje wielką gwiazdą, w międzyczasie nawiązując niejako trochę przymuszony związek z tym, kto go “odkrył”, jednak podczas tych występów zaczyna żywić jakieś uczucia do jednego z towarzyszących mu tancerzy. Mam nadzieję, że w miarę zrozumiale, jeśli nie to chętnie naprostuję ^^
    Delimbre
    Delimbre
    Tempter

    Punkty : 1394
    Liczba postów : 289

    Strangers Empty Re: Strangers

    Pisanie by Delimbre Wto 12 Mar 2019, 03:47

    3)W moim serduszku jest takie specjalne miejsce dla drag queens… Widzę to mniej więcej tak: Doświadczona Królowa (drag queen) (Twoja rola, jeśli wiesz w tym temacie to i owo) i młodzieniec stawiający w tej branży pierwsze kroki. DK bierze go pod swoje skrzydła jednak odrobinę niechętnie, wiadomo, powoli zdradzając wszelkie tajniki, uczy makijażu, wymyśla pseudonim i szkoli go na swojego następcę, bo… może DK zachorowała na coś poważnego? Może musi gdzieś wyjechać? W świetle rozwijającego się między nimi romansu, taka drama może cudnie poruszyć serduszka.

    4) Klasyczne high schoolowe love story. Ktoś, może nie jakiś superpopularny, ale dosyć ważny, może z samorządu, schodzi się z chłopcem z nizin społecznych, takim co opuszcza lekcje i ma w domu nieciekawą sytuację, ale przygarnia go właśnie ten drugi. Robi się coraz poważniej, choć chłopcy się ukrywają. Widzę tu spory potencjał na mniejsze i większe dramy (wyrzucanie z domu, szantaże, że ktoś zdradzi ich związek, rozejście się ścieżek na studia, mam kilka oryginalnych pomysłów)

    5) W wieku kilkunastu lat (13-14) chłopak zakochuje się w rok starszym koledze ze szkoły. Zaczepki na korytarzu, spędzanie czasu po szkole, rozdarte serce, gdy tamten na balu maskowym tańczył przytulanego z jakąś dziewczyną… Dzień przed zakonczeniem roku szkolnego, gdy ich drogi miały się rozejść i ten starszy miał iść do liceum, młodzieniec umawia się z nim sam na sam pod pozorem jakieś błahostki (jak chociażby naprawa roweru) i wyznaje mu miłość, a drugi oczywiście ją odrzuca.
    Mija 10 lat. A młodzieniec wciąż nie może wyrzucić tamtego z głowy. Zdarza się, że tamten mu się przyśni, jakby na złość o sobie przypominając. Nie wie co się dzieje w życiu tego drugiego. Sam z resztą ma chłopaka, zadziwiająco podobnego do starszego kolegi. a)Przypadkiem spotyka się z dawną miłością (może pojdzie do kawiarni, gdzie tamten pracuje, albo do studia tatuażu, albo, zrządzeniem losu, pomoże naprawić mu rower)
    b) Młodszy realizuje plan, pomaga trochę losowi, zachęcając znajomą, by urządziła przyjęcie “dawnych znajomych”, na które ma zaprosić też owego starszego kolege, z którym też się jako tako znała.
    Znów spotykają się bardziej regularnie, a młodszy byłby gotów skoczyć za tym drugim w ogień (co ten perfidnie wykorzystuje? Lub nie, jak chcesz). Starszy w końcu proponuje mu spotykanie się “bo może warto spróbować, może się uda, a może nie”, ale! młodszy ma przecież chłopaka, którego choć traktuje z coraz większym dystansem, to jednak tamten zdążył się w nim poważnie zabujać.
    Może uda się doprowadzić chłopców do happy endu?
    (Przepraszam, że takie długie, chciałam trochę wyjaśnić.)

    6) Jakaś mocna historia, w której odrzucony, wyśmiewany w środowisku, chłopak zamyka się w sobie, zapada na anoreksję, do tego depresja i myśli samobójcze. Chcę mocno zagrać na emocjach. Druga strona może być kimś poznanym na odwyku, dawnym znajomym z dzieciństwa, lub zupełnie przypadkową osobą z ulicy. Może być też dręczycielem, ale męczony poczuciem winy przejdzie magiczną przemianę? Zależy od Ciebie.

    7) Mile widziane fantasy, postapo, scifi, z kanonicznych przełkę jedynie Dragon Age, Mass effect i paringi z Project K. No i może paringi z RPDR

    Wszystko oczywiście można modyfikować, uzupełniać o Twoje pomysły, coś zmieniać, odjąć, dodać, myślę, że się dogadamy~
    Delimbre
    Delimbre
    Tempter

    Punkty : 1394
    Liczba postów : 289

    Strangers Empty Re: Strangers

    Pisanie by Delimbre Sob 27 Kwi 2019, 01:25

    .


    Ostatnio zmieniony przez Delimbre dnia Wto 07 Sty 2020, 04:10, w całości zmieniany 1 raz
    Delimbre
    Delimbre
    Tempter

    Punkty : 1394
    Liczba postów : 289

    Strangers Empty Re: Strangers

    Pisanie by Delimbre Wto 07 Sty 2020, 04:09

    I) Marzy mi się jakaś historia w środowisku z zewnątrz pięknym, artystycznym, ale w rzeczywistości wyciskającym pot krew i łzy. Mam na myśli jakąś historię, gdzie bohater będzie tancerzem baletowym, łyżwiarzem figurowym, coś w tych klimatach. Druga osoba może być kimkolwiek, zapalonym fanem, który zachwycony występami idola postanowił nawiązać kontakt, trenerem, nowym znajomym, nawet bratem, lub spotkanym na ulicy bokserem, który urozmaicił sobie wieczór wyśmianiem takiej “cioty” przed kolegami (tu widzę niezłe zderzenie rzeczywistości). Tak na prawdę wiele szczegółów, pomysłów do dogadania, ale dla kogoś z równie bogatą wyobraźnią nie powinno być problemu.

    II)Relacja modela/piosenkarza/aktora z drugim idolem. Możliwości również wiele, pozwolę się dopasować. Głównie zależy mi tu na motywie braku czasu, zaangażowania jednej strony i chłodnego traktowania drugiej, może o namiętnych chwilach, w których w końcu mogą być sami. Wiem, że ostatnio wiele nowych osób woli nie zagłębiać się w dokładne opisy erotyczne, toteż dla mnie to wszystko jedno, mogę bawić się w szczegóły, a mogę także zakończyć scenę za zamkniętymi drzwiami.

    III) Japonia, Edo, Shoguni. Czasy samurajów i wielkiego honoru. Jednemu z wielkich wojów powierzono zadanie eskortowania młodego panicza. Już w czasie podróży młodzieniec, choć nie powinien, zagadywał wojownika, a ich znajomość przez tych kilka dni/tygodni zdawała się zacieśniać. Niestety w wyniku zasadzki młody spadkobierca zostaje uprowadzony do odległej wierzy w innym regionie, gdzie jest cennym zakładnikiem. (Jaki los zaplanował dla niego tamtejszy Pan?). Samuraj, by uniknąć całkowitej utraty honoru podejmuje się odbicia młodzieńca z rąk wroga. Dzięki wcześniejszym rozmowom i sprytowi chłopaka udaje im się wspólnymi siłami wydostać z twierdzy, ale wciąż pozostaje do wykonania dowiezienie młodzieńca do pierwotnego celu....

    IV) Z chęcią zanurzyłabym się w świecie fantasy. Smoki, magia stara i nowa, źli nekromanci i dobre czarodziejki, uliczni łajdacy i precyzyjni skrytobójcy, królowie i wojny, bohaterstwo i poświęcenie
    Niech się dzieje dużo i szybko.

    (Tematy z zamierzchłych czasów wciąż aktualne, gdyby ktoś pytał)

    Sponsored content

    Strangers Empty Re: Strangers

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Nie 28 Kwi 2024, 15:34