Good girls go to heaven, bad girls go everywhere.

    Delimbre
    Delimbre
    Tempter

    Punkty : 1394
    Liczba postów : 289

    Good girls go to heaven, bad girls go everywhere. Empty Good girls go to heaven, bad girls go everywhere.

    Pisanie by Delimbre Pon 18 Lut 2019, 23:00

    Poszukuję jakieś chętnej duszyczki do stworzenia fabuły Yuri.

    Na początek myślę o czymś prostym, „oklepanym”, ale takie chyba są zawsze najbliższe serduszku.
    Raczej preferuję romansowanie młodszymi dziewczynkami (tzn. przedział 16-30 lat), bo starszymi raczej bym nie potrafiła zagrać.
    Myślę o czymś

    szkolnym: szara myszka i przewodnicząca samorządu

    koleżanki z drużyny: siatkówka, koszykówka, nożna, pływanie synchroniczne
    koleżanki z zespołu muzycznego (wciąż można połączyć ze szkołą, ale nie trzeba)

    Lub po prostu sąsiadki, a jednej skończył się cukier.

    Może też ktoś byłby chętny na poprowadzenie erpega w świecie Dragon Age (Ruda szpieg mistrzyni to cudo), lub księżniczek Disneya(dosłownie lub tylko inspiracja, jest teraz mnóstwo ich unowocześnień), albo po prostu księżniczka/dworka.
    Kochamroleplay
    Kochamroleplay
    Innocent Creature

    Punkty : 1
    Liczba postów : 1

    Good girls go to heaven, bad girls go everywhere. Empty Re: Good girls go to heaven, bad girls go everywhere.

    Pisanie by Kochamroleplay Nie 07 Kwi 2019, 18:41

    Cześć, ja byłabym chętna ☺️ jeśli chcesz, napisz do mnie a ja podam ci numer GG
    Pytalska
    Pytalska
    Innocent Creature

    Punkty : 5
    Liczba postów : 4

    Good girls go to heaven, bad girls go everywhere. Empty Re: Good girls go to heaven, bad girls go everywhere.

    Pisanie by Pytalska Wto 13 Sie 2019, 21:40

    Ja bym z chęcią rozegrała to o zespole muzycznym. Bo Pytalska gra na gitarze. Co Ty na to?

    Sponsored content

    Good girls go to heaven, bad girls go everywhere. Empty Re: Good girls go to heaven, bad girls go everywhere.

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 19 Kwi 2024, 09:59