Can you hear

    imperfection
    imperfection
    Lost Soul

    Punkty : 157
    Liczba postów : 37
    30032019

    Can you hear Empty Can you hear

    Pisanie by imperfection

    How to kill someone?
    Fill them with love, then leave.

    O mnie: Niegryząca, podobno całkiem sympatyczna ze mnie osoba, wiek bliżej trzydziestki niż dwudziestki. Kręcę się po forach od wielu lat, z długimi i mniejszymi przerwami. Samo pisanie traktuję jak hobby i urozmaicenie czasu pomiędzy pracą, a równie hobbistycznym pichceniem łakoci. Inspirację czerpię głównie z muzyki wszelakiej, chociaż przyznam, że nowoczesna muzyka amerykańska wywołuje we mnie pewien niesmak.
    Jeśli nie masz nic do mnie, ja nie mam nic do Ciebie. Bardzo mocno trzymam się tej zasady, nie wtykam nosa w cudze dramaty forumowe bo i nie potrzebuję dodatkowych wrażeń. Chętnie za to pośmieszkuję na luzie, jeśli będzie ku temu okazja. Zdarza mi się mocno nakręcić na daną fabułę, jednak prawdopodobnie oczekuj jednego, dwóch postów dziennie. Mam dwa psy, które są dla mnie priorytetem, więc zawsze będziesz numerem dwa. Ale nie martw się! Jeśli załapiemy dobre flow, postaram się, żebyś nie był autorko/autorze zaniedbany bądź zaniedbana!
    Preferuję muzykę ciężką, alternatywną, lata 80' i 90'. Polskim rapem też nie gardzę, o ile nie jest rapem o ruchaniu nastolatek w klubie. Mam słabość do kilku seriali, jednak czasy pisania kanonów są już dawno za mną. Poza tym kolekcjonuję planszówki i gry na konsole, rzadko używam komunikatorów, bo po prostu o nich zapominam.


    Lubię: Posty pełne emocji i rozważań bohatera. Obyczajówka, kryminał, dramat - to raczej moje koniki, ale chętnie odnajdę się też w fantastyce. Im trudniejszy i bardziej skomplikowany temat, tym lepiej. Wszelakie tabu przyjmę chętnie, o ile będzie naprawdę dobrze napisane. Lubię klasyczki pisane ze smakiem, rozbudowane postacie drugoplanowe, ciekawe wątki i polskie realia.
    Tworzę historię pełne oczekiwania i napięcia, gdzie postacie docierają się krok po kroku, a każde ich spotkanie wypełnione jest wszelakimi uczuciami.
    Miło, jeśli długość postów jest do siebie zbliżona.



    Oczekuję: Hej, bądźmy dla siebie mili i szanujmy się. Jeśli masz jakiś problem, po prostu napisz, odwdzięczę się tym samym. Oczekuję też dobrego kontaktu ze współautorem pisanej fabuły i zrozumienia, że prócz forum, ludzie posiadają własne życie i często ważniejsze sprawy. Ciężko mi zaszufladkować kreowane przeze mnie postaci, bo chociaż rzadko (praktycznie wcale) są typowymi agresorami, to i daleko im do typowych postaci pasywnych. Szukam więc zawsze czegoś pomiędzy, drugi bohater powinien być dopełnieniem pierwszego. Lubię, gdy osoba z którą piszę potrafi mnie zainspirować i napędzać do działania.


    Nie lubię: Jest kilka rzeczy, które mnie drażnią i które omijam szerokim łukiem. Jak pisanie w pierwszej osobie. Wręcz nienawidzę przesłodzonych postaci, przesłodzonych fabuł i przesłodzonych zakończeń. Alergicznie działa na mnie ponaglanie i ciągłe dopytywanie, kiedy będzie odpis - nie martw się, uprzedzę, jeśli długo nie będę w stanie odpisać. Nie lubię też braku inicjatywy. Tworzymy historię razem, daj coś od siebie! W przeciwnym wypadku, bardzo szybko znudzi mnie nasza fabuła.


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 19:15