I was born lost and take no pleasure in being found

    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    I was born lost and take no pleasure in being found Empty I was born lost and take no pleasure in being found

    Pisanie by effsie Nie 13 Sty 2019, 14:02



    I was born lost and take no pleasure

    in being found




    it's a bad, bad world

    Chcę spróbować swoich sił w yuri i zacząć tak po bandzie; mam ochotę na stworzenie historii z bardzo wyraźnym podziałem na stronę dominującą i uległą. Coś z dużą ilością seksu, może przemocą, może torturami? Szukam osoby, która stworzyłaby postać młodej, niewinnej dziewczyny, która zostałaby zepchnięta do jakiegoś podziemia, gdzie odkryłaby w sobie tę stronę, o której nigdy nie miała pojęcia.

    Historia bardzo niepoprawna, relacja postaci prawdopodobnie toksyczna, raczej bez happy endu. Szukam osoby, która wcieliłaby się w rolę uległej postaci.

    *w sumie, jeśli masz ochotę na stworzenie takiego yaoi, to również jest do rozważenia



    ogłoszenie nieaktualne


    Ostatnio zmieniony przez effsie dnia Pon 15 Mar 2021, 22:57, w całości zmieniany 1 raz



    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    I was born lost and take no pleasure in being found Empty Re: I was born lost and take no pleasure in being found

    Pisanie by effsie Nie 12 Kwi 2020, 11:00

    apdejt



    Skuld
    Skuld
    Lost Soul

    Punkty : 40
    Liczba postów : 30

    I was born lost and take no pleasure in being found Empty Re: I was born lost and take no pleasure in being found

    Pisanie by Skuld Sob 18 Kwi 2020, 08:05

    Słodka, naiwna i ciekawa zaglądać tam gdzie nie powinna - to cała ja. Mogę spróbować.
    Pytalska
    Pytalska
    Innocent Creature

    Punkty : 5
    Liczba postów : 4

    I was born lost and take no pleasure in being found Empty Re: I was born lost and take no pleasure in being found

    Pisanie by Pytalska Pon 15 Mar 2021, 21:35

    Hej hej, może chcesz w takim razie fabułkę z moją postacią?

    Sponsored content

    I was born lost and take no pleasure in being found Empty Re: I was born lost and take no pleasure in being found

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 16:06