Cześć, jestem Feniks

    Phoenix
    Phoenix
    Innocent Creature

    Punkty : 78
    Liczba postów : 1
    09012019

    Cześć, jestem Feniks Empty Cześć, jestem Feniks

    Pisanie by Phoenix

    Cześć, jestem Feniks

    Coś o mnie: Cześć jestem Feniks. Studiuję i poprawiam autoprezentację, żeby dodać sobie nieco profesjonalizmu, którego nie mam. Cenię anonimowość z oczywistych względów, dlatego nie pytaj mnie za bardzo o życie prywatne. Piszę od niedawna, więc nie jestem w tym mistrzem.


    Lubię: Ortografię, ładną składnię i długie odpisy. (Co nie zmienia faktu, że dopóki post pisany jest w miarę po polsku i jestem w stanie go zrozumieć, to nie będę nikogo terroryzować. Jestem milutki).

    Mogę tworzyć historie o wszystkim, dopóki będę ogarniał realia. W grę wchodzi wszelka fantastyka, jednak ostatnio mam jej przesyt. Najlepiej czuję się w świecie realnym i (niekoniecznie) współczesnym.
    Jedynym motywem książkowym, w którym jestem w stanie się odnaleźć, jest HP. (Choć nigdy nie pisałem niczego w tym świecie).
    Nie przeszkadza mi lekkie manipulowanie moim bohaterem.
    Kocham, gdy historia ma bogate tło i dobrze zbudowane postacie drugoplanowe.
    BDSM, krew, flaki, dramaty - ok.


    Oczekuję: Oczekuję, że będziesz mi odpisywać przynajmniej raz na tydzień oraz że wykażesz się inicjatywą w historii.


    Nie toleruję: Gdy bohaterowie są przedmiotami, drzewami, zwierzętami i różnymi innymi dziwnościami.


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 20:46