Cześć, popiszemy?

    Sempiterna
    Sempiterna
    Innocent Creature

    Punkty : 2
    Liczba postów : 2

    Cześć, popiszemy? Empty Cześć, popiszemy?

    Pisanie by Sempiterna Pon 11 Sty 2021, 19:11

    Ostatnimi czasy marzę o zrealizowaniu fabuły, gdzie główne skrzypce będzie grać relacja pomiędzy postaciami, które a) są detektywami/śledczymi na tropie gangu zyskującym na znaczeniu w mieście X oraz b) są przy okazji byłymi kochankami, którzy w przeszłości byli w (mniej lub bardziej) poważnej relacji zakończonej zdradą lub jednostronnym zerwaniem. Nie chcę narzucać więcej, bo wolałabym dogadać fabułę wspólnie, a jedyne, na czym mi zależy to to, żeby postacie spotkały się po latach, mając już za sobą jakąś wspólną i niekoniecznie cukierkową przeszłość. I żeby nazbierana po wydarzeniach z przeszłości niechęć mieszała się z natrętnym (ku rozczarowaniu tej zdradzonej postaci), ciągle aktualnym pociągiem seksualnym, o.

    Piszę średnie lub długie posty i zaznaczam na wstępie, że nie jestem z tych piszących, którzy potrafią wyprodukować z siebie coś codziennie. W kwestii postaci wolałabym wziąć tę bardziej dominującą + tę, która zdradziła/zerwała kontakt w przeszłości. Nie siedzę za bardzo w hardcore BDSM, ale może byłabym skłonna zagłębić się w jakąś lżejszą wersję, a jeżeli chodzi o dirty talk i różne inne kinki – jestem za. Możemy dogadać całą resztę tu albo na discordzie, który chętnie podam w wiadomości prywatnej! :serce:

      Obecny czas to Wto 07 Maj 2024, 14:34