Love - hate

    Hałas
    Hałas
    Minor Vampire

    Punkty : 12647
    Liczba postów : 2543

    Love - hate Empty Love - hate

    Pisanie by Hałas Czw 08 Lip 2021, 19:40

    Potrzebuję czegoś, co budzi emocje. Nasze postacie mogą być pełne gniewu, złości i nienawiści, a jednocześnie czuć ten elektryzujący magnetyzm, gdy tylko spojrzą sobie w oczy. A może dawni kochankowie? Przyjaciele z historią miłosną za plecami? Ten motyw jara mnie najbardziej.
    Przede wszystkim chcę, żeby fabuła nas porwała. 

    Nie lubię zastanawiać się nad tym, czy napisałam wystarczająco dużą ilość słów w danym poście - jeśli jest o czym, spodziewaj się ściany tekstu. Jeśli nie, bo dzieje się szybka akcja, nie oczekuj lania wody, bo i po co? Nie znoszę trzech równolegle prowadzonych dialogów i różnych jednocześnie odbywających się działań, a to zwykle się dzieje, gdy zbędnie próbuje się rozciągać post na siłę. 
    Co innego, gdy zagłębiamy się w psychę, dążymy do lepszego zgłębienia sytuacji, postaci. Wtedy jasne. Po prostu: bez ciśnienia, działajmy komfortowo i sprawmy sobie pisaniem przyjemność.

    Spodziewaj się po mojej stronie switcha. Jeśli oferujesz mi topa, dam Ci bottoma. Jeśli oferujesz mi switcha, nie ciśnij ściemy i nie mów mi tak tylko po to, żeby wcisnąć mi uległego, rozkapryszonego bottoma bez własnego zdania - tego nie akceptuję ;). W ogóle... Z bottomami średnio trzymam, cześć!

      Obecny czas to Pon 20 Maj 2024, 09:15