Długo i intensywnie

    AMassei
    AMassei
    Prime Daemon

    Punkty : 2297
    Liczba postów : 471

    Długo i intensywnie Empty Długo i intensywnie

    Pisanie by AMassei Wto 08 Sie 2023, 22:22

    Siemandero. Ponieważ mam mózg skażony hetalią, good omens i what we do in the shadows i ogólnie jestem zakochana w koncepcie dwóch typiarzy, którzy znają się od dziesiątek/setek/tysięcy lat, mam ochotę na taką właśnie około-fantasy fabułę. Niekoniecznie widziałabym tu wampiry, choć może mnie przekonasz.
    Chciałabym, żeby było to coś, co nas poruszy, coś co będzie i straszne i piękne. Widzę tu miejsce na dużo dramatu, niekoniecznie dobre relacje (a przynajmniej nie cały czas), retrospekcje, reinkarnacje, re…co tam jeszcze wpadnie nam do głów. Czy nasi typiarze będą na drodze enemy to lovers czy odwiecznie zakochani? A może odwiecznie zakochani ale z jakiegoś powodu nigdy nie mogli sobie tego powiedzieć albo pokazać? Do wyboru.
    Mogą być dla siebie toksyczni, mogą się chcieć nawzajem wykończyć, jestem otwarta na każdą konfigurację (choć raczej nie przewiduję tu nadmiernej ilości cukru).
    Mam stworzoną do tej fabuły postać a że jestem Naczelnym Twórcą Fembojów, to wiecie, czego się spodziewać.
    Hasło klucz: szukam topa xd
    Buziaczki.

      Obecny czas to Czw 09 Maj 2024, 15:35