Kuszenie Ewy

    EveandtheSnake
    EveandtheSnake
    Tempter

    Punkty : 1351
    Liczba postów : 271
    20072023

    Kuszenie Ewy Empty Kuszenie Ewy

    Pisanie by EveandtheSnake

    Czy dam się skusić?... Czy ty dasz się skusić?

    O mnie: Piszę od wielu lat, w tym na różnych forach. Miałam kilkuletnią przerwę od forum i tworzyłam jednak głównie na kanałach prywatnych, w tym głównie na Discordzie, aż nadszedł czas by wrócić do pisania publicznie. Yay!
    Jestem osobą bliżej trzydziestki niż dwudziestki, pracującą i studiującą, a pisanie traktuję jako zarówno narzędzie rozwoju, jak i relaks. Interesuje mnie kultura chińska, psychologia, lingwistyka i odkrywanie innych nieznanych mi kultur. Uważam się za osobę dosyć elastyczną, ale, proszę, daj mi szansę i nie zrównuj tego z nijakością. Mam swoje zdanie, swoje preferencje, ale bardzo łatwo jest się ze mną dogadać i znaleźć wspólny grunt. Jestem również dosyć tolerancyjna pisarsko i, okej, zależy mi mocno na wspólnym flow i tak dalej, ale nie będę bić po łapach za jakieś pojedyncze błędy ortograficzne czy interpunkcyjne, bo i mnie się czasami one złapią.
    Zastrzegam sobie prawo do poprawy opisu, bo nie przepadam za pisaniem o sobie i chyba mi to nie wychodzi, więc z tej autoprezentacji póki co nie jestem zadowolona.


    Lubię: Niby majestat, ale lubię też popsocić. Lubuję się do szpiku kości w skomplikowanych psychologicznie postaciach - innymi słowy, mogę trochę zamotać. Balans i współpracę.


    Oczekuję: Współpracy i chęci :). Brzmi jak pierwsze lepsze ogłoszenie z pracuj.pl, ale mówię poważnie! To dla mnie absolutna podstawa, tak jak wspomniane wyżej flow, ale, ach, jak to opisać... O, jeszcze oczekuję komunikacji w tym znaczeniu, że jeżeli coś ci nie odpowiada, masz inny pomysł, coś chcesz zmodyfikować - wal śmiało, moje DMy są otwarte.


    Nie lubię: Krystalicznych postaci. Takich, które nigdy niczego złego nie zrobiły, a jeżeli już tak, to przecież nigdy nie ich wina. Ale z drugiej strony nie lubię też naciąganych dram, dających się rozwiązać prostą komunikacją.


    Share this post on: reddit

    Opatrzność Boża

    Pisanie Pon 24 Lip 2023, 21:23 by Opatrzność Boża

    Witaj, dobrej zabawy!

      Obecny czas to Sro 08 Maj 2024, 12:23