Sprzedawca marzeń

    dreamcatcher
    dreamcatcher
    Prime Daemon

    Punkty : 2304
    Liczba postów : 464
    17072023

    Sprzedawca marzeń Empty Sprzedawca marzeń

    Pisanie by dreamcatcher

    NORMAL GETS YOU NOWHERE

    O mnie: Dawno, dawno temu pisałem dużo i z wieloma osobami. Później poszedłem na studia, pracowałem, a moja pasja do pisania skurczyła się do kilku postów w internetowym pamiętniku. Chcę do tego wrócić. Brakuje mi świata, w którym mogę być kimś zupełnie innym, albo sobą, którym chciałbym być. Nie wiem, czy odnajdę się w tym znowu, ale obiecałem sobie, że spróbuję. Jestem pokiereszowany przez życie i pewnie takie też będą postaci, które wykreuję. Każdej z nich daję coś od siebie - czasami wzrost, czasami kolor włosów, a czasami blizny po samookaleczaniu, czy tatuaże, które je zakrywają. Potrafię być miły i podobno nawet zabawny, ale także arogancki i złośliwy. Potrafię pocałować namiętnie, delikatnie gładząc później usta opuszkami palców, a także zacisnąć dłonie na szyi, aby szepnąć do ucha, że masz się pie*dolić (najlepiej ze mną). Jestem wiatrem, bo trudno mnie uchwycić w jednym zdaniu, ale gdy mnie zainteresujesz... Uwierz, że będziesz czuć cały czas moją bliskość przy sobie. Z każdym podmuchem wiatru, nawet tym najdelikatniejszym.


    Lubię: Nieoczywistych bohaterów. Historie, które wciągają. Coś więcej niż tylko pięknie opisane sceny łóżkowe. Dobrze odnajduję się w świecie rzeczywistym, pełnym problemów. Lubię, gdy mogę porozmawiać o sztuce, ale też i pić tani alkohol przed stacją benzynową. Uwielbiam wymienić się ulubionymi piosenkami, bo muzyki słucham 24/7. To na ten moment moja najwierniejsza kochanka. A jeśli już przy tym temacie jestem - nie interesuje mnie płeć, interesuje mnie kim jesteś, co ze sobą wniesiesz i co przyniosę ja do Twojego życia.


    Oczekuję: Ciekawej historii i zaangażowania - tyle też obiecuję dać od siebie. A także... "oczekuję" to mocne słowo, więc raczej proszę o wyrozumiałość. I jeśli tylko będzie coś, co mogę poprawić, to możesz dać mi znać.


    Nie lubię: Nie czuję się dobrze w klimatach fantastycznych, ale niektóre elementy wykorzystane w fabule zniosę. Staram się pisać poprawnie, więc zwracam też uwagę na pismo drugiej osoby. Ah! Nie cierpię, gdy ktoś kieruje moją postacią w swoim poście - o ile delikatne podążenie za fabułą jest ok, to odpowiadanie za mnie... Stanowczo nie.


    Opatrzność Boża lubi ten post!

    Share this post on: reddit

    Opatrzność Boża

    Pisanie Wto 18 Lip 2023, 12:58 by Opatrzność Boża

    Witaj i baw się dobrze! Sprzedawca marzeń 510055210

      Obecny czas to Sro 08 Maj 2024, 11:11