Pół żartem, pół serio

    aiwe
    aiwe
    Innocent Creature

    Punkty : 27
    Liczba postów : 7

    Pół żartem, pół serio Empty Pół żartem, pół serio

    Pisanie by aiwe Czw 18 Maj 2023, 22:28

    Wspaniałe Stulecie
    Harem Sułtana (geja), czasy historyczne, bliżej nie określone i mocno koloryzowane
    W klimacie zdecydowanie komediowym, ale komediowym w stylu podłych Harlequinów czytanych dla żartu, dużo patosu nie na miejscu, przerysowanych dramatów i tego uczucia skręcania w żołądku kiedy coś jest takie złe, że aż dobre. Nie wiem czy potrafię tak pisać, ale chce spróbować :D
    Role do ustalenia, generalnie wole być "na dole".
    Potrzebny będzie Sułtan, wezyr, paszowie i harem. Proponuje pisanie więcej niż jedną postacią każdy.

    Mogę być zagubionym w swoich preferencjach, narcystycznym sułtanem uginającym się pod presją a ty ambitnym wezyrem który rwie się do rządzenia, albo młodym eunuchem który poznał mroczny sekret władcy i teraz próbuje owinąć go sobie wokół palca.

    Szukam demona
    Tu już mniej komediowo, szukam szipa.
    Mam takiego jednego ulubionego OC, młodego 18 letniego chłopaczka który chce zostać warlockiem by ocalić matkę i zemścić się za wampirze który ich kiedyś skrzywdził. Jest ambitny i choć chce być dobry czasem idzie po trupach. Ma też na sumieniu rzeczy przez które budzi się po nocach.
    Możesz być demonem który zostanie jego patronem, albo starszym magiem który wprowadzi go w tajemne arkana.

    Mogę też rozważyć inne wątki. Lubie fantasy, może być urban fantasy, wątki detektywistyczne, sci-fi. Fajnie by było odpisywać przynajmniej raz w tygodniu, ale codziennie raczej nie dam rady (przynajmniej zanim się wciągnę i rozpisze)

      Obecny czas to Czw 09 Maj 2024, 08:53