Mięta

    Mint
    Mint
    Innocent Creature

    Punkty : 1
    Liczba postów : 1
    13042023

    Mięta Empty Mięta

    Pisanie by Mint

    Minty Mint

    O mnie: Od małego ciekawa świata i bardzo ekspresywna.  Nigdy nie miałam problemu z dostosowaniem się do otoczenia, jednocześnie mając swoje zdanie. Życie nie mnie oszczędzało ale nigdy nie ugięło. Bo najważniejsze to się podnieść. Tak? Tak? Zwykle gadam jak głupia, miliony myśli na minutę, tak. Jestem też jak wiatr, wszędzie mnie pełno. Zwiedziłam Holandię, Niemcy, Francję, Czechy. Obecnie siedzę w Polsce, nie zdziw się jednak jak pewno dnia wyślę Ci info o tym, że jestem na drugim końcu świata! Mam też głupi nawyk wrzucania angielskich fraz w dialogi, excuse me so.


    Lubię: Ekspresja, jeszcze raz ekspresja. Niegdyś byłam pochłonięta przez czerń i generalnie wszystko co ciemne, teraz przebijają się kolory. Otwarta na wszystko! Pokaż mi kolory życia, a będziesz miał dobrego kompana, bo wiernego to nie wiem, w końcu jestem też jak wiatr, wspominałam ?


    Oczekuję: W zasadzie  nie mam konkretnych. Byle nie męczyć mnie tygodniowym czekaniem na odpowiedzi. Jeśli coś mi nie będzie się podobać, dam znać na bierząco.


    Nie lubię: Uuuhh. Z tym będzie ciężko wiesz? Na pewno brukselki i oliwek. Other things not detected. I mean  so that's it


    Share this post on: reddit

    Opatrzność Boża

    Pisanie Pon 17 Kwi 2023, 19:33 by Opatrzność Boża

    Witamy, baw się dobrze! Mięta 460441221

      Obecny czas to Sro 08 Maj 2024, 09:26