Krakaj

    Corvo
    Corvo
    Lost Soul

    Punkty : 212
    Liczba postów : 44
    04102022

    Krakaj Empty Krakaj

    Pisanie by Corvo

    I am the designer of my own catastrophe

    O mnie:
    six wings - a million eyes - constantly on fire - ability to scream forever
    Posysam w autobiografie, czy to rozlazłe czy opiłowane. Gyzipiórczę dla spokojniejszej głowy traktując to jako odskocznię, a że moje nastroje cechuje teoria nieoznaczoności Heisenberga, przekłada się to automatycznie na postaci przeze mnie tworzone. Mogę sypnąć ci garścią cierpkiej wiśniowej słodyczy, dmuchnąć w twarz ostrością caroliny reaper albo poczęstować goryczką piołunu. Zajmuję się milionem rzeczy - zawodowo nie zdradzę, chociaż być może przewinie się to w którymś wątku, a jeśli masz dobre oko pewnie wyłapiesz. Hobbystycznie rozwodzić się zbytnio nie będę bo jest to sfera od ezoteryki po florystykę.
    Mam słabość do ajurwedyjskich herbat, cienkich jak papier korzennych ciastek i oczywistą sympatię do ptaków z rodziny krukowatych.


    Lubię:
    » Konsekwentnie prowadzone postacie, gdzie ich ewentualne niespójności posiadają głębszy zamysł
    » Tematyka jest dla mnie mocno dowolna, odnajdę się zarówno w typowym sl jak i fantasy
    » Fabuły, które nie orbitują wyłącznie wokół słabo skleconej erotyki
    » Artyzm szeroko pojmowany
    » Estetykę piękna i estetykę brzydoty
    » Napiszę wszystko (poza tym co wspomniane w ostatniej zakładce) o ile dobrze dotrę się z drugą osobą



    Oczekuję:
    » Wyrozumiałości co do czasu odpisów. Bywa, że machnę dwa lub trzy dziennie, ale na ogół jest to jeden post na 24h. Mam wymagającą pracę i swoje sprawy na głowie, aczkolwiek z pewnością poinformuję, jeżeli miałoby mnie nie być dłużej niż ustawowe dwa dni.
    » Nie oczekuję rozległych esejów na tuzin stron, ale jako że sam staram się oddać ci coś rozsądnej jakości i długości - nie zabijaj mnie czteroma zdaniami.
    » Dobrej zabawy. Może ja zaskoczę czymś ciebie, a może ty mnie?



    Nie lubię:
    » Furry. Plz, don't.
    » Mpreg. Nie prostuj mi zwojów mózgowych, to boli.
    » Przesadnej, kleistej i mdłej słodyczy. A jeśli już, to przynajmniej w takiej ilości by się nie pochorować, przyjmę tylko dobrze wyważoną.
    » Typów zimnych jak przysłowiowa dupa Eskimosa. Bądź cool, ale błagam, z umiarem!
    » Mandarynek. Boże drogi, wymysł szatana.





    Ostatnio zmieniony przez Corvo dnia Czw 06 Paź 2022, 13:58, w całości zmieniany 1 raz
    Share this post on: reddit

    Opatrzność Boża

    Pisanie Czw 06 Paź 2022, 05:42 by Opatrzność Boża

    Witamy serdecznie! Baw się dobrze Krakaj 1f60d

      Obecny czas to Sro 08 Maj 2024, 22:44