rp??

    Kangi.uwu
    Kangi.uwu
    Innocent Creature

    Punkty : 5
    Liczba postów : 1

    rp?? Empty rp??

    Pisanie by Kangi.uwu Pon 03 Paź 2022, 23:01

    Dobra długo zbierałem się do napisania tu czegokolwiek.
    Szukam kogoś całkiem aktywnego, oferuję to samo jeśli wciągnie mnie fabuła.

    Od razu powiem wolę pisać postacią uległą, ale nie zrażaj się. Sam nie znoszę przesłodzonych postaci których cała osobowość opiera się na byciu niższym i strachu przed wszystkim co się rusza. Powiem wręcz, że różnica będzie bardzo zatarta bo nie lubię dużej różnicy między top/bottom.
    Oczywiście mogę się dostosować, mówię jak piszę mi się najlepiej.
    Mam dysortografię więc z góry przepraszam za błędy i czasem nie ładną składnię. Staram się nad tym pracować:] Nie popełniam rażących błędów spokojnie. Mogę pisać w pierwszej jak i trzeciej osobie.
    Jeśli chodzi o czas na odpis- ile chcesz. Ja zazwyczaj daje w max 3 dni:] A jak mnie wciągnie fabuła to od razu!! Co do długości odpisu 300/400 znaków w górę.

    Czego pisać nie będę:
    -18+ jest to tylko i wyłącznie ze względu na moją traumę i wychodzę z założenia, że da się napisać bez tego coś równie ciekawego:]
    -furry, k-pop, anime, fantasy (chyba, że zachwycisz mnie pomysłem)

    Propozycje fabuł: //pomysły jakie chętnie napiszę
    1) Na X spoczywa klątwa, nie ważne co stanie się w jego życiu nie może umrzeć. Nie zestarzeje się. Przeżył już setki lat, cały czas zamknięty w tym samym ciele. Dawno poddał się przy szukaniu miłości, rodziny. Wszyscy i tak go opuszczą. Jego największym marzeniem jest śmierć. Próbował wszystkiego, jednak nienawidzi bólu więc musiał odpuścić. Oddaje się literaturze, nauce, podróżowaniu. Stara się też nie być wylewny ze swoją nieśmiertelnością. Nie chce skończyć jako królik doświadczalny. Y nigdy nie przeżył swojego życia, również stał się ofiarą klątwy. Przez morderstwo jest zamknięty w pętli własnego życia. Tak samo jak X został zapuszkowany w nieśmiertelności. Obydwoje znają swoje piekła, obydwoje marzą tylko o jednym.
    Po czasie gdy związani są ogromną więzią jeden z nich zaczyna się starzeć a drugi jest skazany na powolne patrzenie jak ukochany umiera mu na oczach. Doprowadza ich to do szału, szczególnie tego który zostanie tu sam. Bez osoby która była przy nim więcej niż ktokolwiek inny mógłby chcieć. //Średnio aktualne,,

    2) Jeśli druga wojna światowa nigdy nie dobiegła końca. Jak bardzo wyniszczony byłby świat? Ile ludzi by zostało? Jeśli walka rozeszła by się po każdym najdrobniejszym państwie i wszyscy zgubili się w tym o co właściwie walczą? Y jest uciekinierem z jednego z największych obozów koncentracyjnych. Przeszedł tam ciężką traumę i ostatnie czego mu potrzeba to powrót na pierwszy front na którym służył. Pewnej nocy gdy myślał, że umrze stojąc z rękoma wysoko nad głową zamykając oczy przed odstrzałem X z wrogich wojsk końcowo nie podjął się strzału. X był przymusowo zwerbowanym żołnierzem, młodszym od Y. Przy rowie gdzie miał zostać zakopany Y na środku pola znajdują razem wspólny język. Wiele ich łączy, o wiele więcej niż mogło by się wydawać. X pozwala sobie na słabość tylko do Y. Zaczynają się spotykać przy pustym grobie częściej, uznając swoje towarzystwo i to miejsce za bliskie. Da się uciec przed wojna która ogarnęła cały świat?

    3) Era huncwotów!!! Nie mam tu skonstruowanej fabuły.

    4) Backrooms.

    5) Stadium traumy

    6)Stadium obsesji. Musze go zobaczyć, musze go teraz zobaczyć. nie widzę go, muszę go widzieć. Schną mi oczy, usycham musze go
    nie ma go, nie ma
    Nie widzę go
    musze, komputer
    muszę patrzeć, musze widzieć
    jest czy nie jest, musze
    ja musze

    Więcej pomysłów na ten moment nie mam, będę aktualizować jeśli na coś wpadnę. Jeśli masz jakieś pomysły, śmiało! Ze wszystkim proszę pisać na pv!! Ah i formy pisania - discord, oraz tutaj.

    Trzymajcie się ciepło!:]

      Obecny czas to Sob 11 Maj 2024, 11:44