Kapitan Piździwąs

    Piździwąs
    Piździwąs
    Innocent Creature

    Punkty : 3
    Liczba postów : 3
    22042022

    Kapitan Piździwąs  Empty Kapitan Piździwąs

    Pisanie by Piździwąs

    Can you save my bastard soul?

    O mnie: Neuroróżnorodny kłir, kinky, ADHDLGBTHWDP, full time disappointment. Moje zainteresowania zmieniają się raz w tygodniu. Na codzień posługuję się w większości językiem angielskim, wiec przy small talku nie kontroluję swojego ponglisha - tak gwoli usprawiedliwienia. Proszę mnie nie wysyłać do horny jail, bo stamtąd przysłali mnie tutaj.

    Lubię: Płomienne romanse, cross dressing, love-hate, hate-fuck, wszelki passive-agressive. BDSM - jestem true vers, najbardziej się chyba spełniam w rolach bratty sub & gentle dom. Cenie wyciąganie mnie ze strefy komfortu. Pod każdą fabułę układam plejlistę. Fandomy są ważne.

    IWTV 2022 | Black Sails | OFMD | RDR2 | Skyrim | Arcane | Britannia | The Magicians | Pathologic | Uncharted | The Elders Scrolls | D:BH


    Oczekuję: Be gay, do crime.


    Nie lubię: wypełniać takich rubryczek. Omegaverse, mpregów, furrasów, incestów. Czy to jest miejsce na moje hard limity? Scat, vore, diapering, monarchia, romantycyzowanie policji.




    Ostatnio zmieniony przez Piździwąs dnia Pią 09 Gru 2022, 21:34, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : we're growing, and growing, and growing)

    Draco and Delimbre lubią ten post!

    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Sro 08 Maj 2024, 20:04