Aiwe

    aiwe
    aiwe
    Innocent Creature

    Punkty : 27
    Liczba postów : 7
    20032022

    Aiwe Empty Aiwe

    Pisanie by aiwe

    NAGŁÓWEK

    O mnie: Pracuje jako projektant-freelancer, mam kota, lubię słodką kawę. Piszę RPG od lat, zwykle w grupach rpg przez skype czy discorda. Uwielbiam tworzyć nowe postaci i światy, rozbudowywać je z czasem, ale w takich grupach czasem ciężko o wątki erotyczno-romantyczne więc postanowiłam spróbować szczęścia tutaj c:


    Lubię: Wiele rzeczy, potrafię odnaleźć się prawie wszędzie (poza teraźniejszością) od typowego fantasy po urban fantasy czy sci-fi. Czasy historyczne też ale bardziej jeśli są doprawione odrobiną magii lub okultyzmu.

    Lubię głębie, niejednoznaczność, przeciwieństwa i budowanie więzi emocjonalnej między postaciami. Czasem nie tylko emocjonalnej bo kiedy nici przeznaczenia splatają się ze sobą... Co może pójść źle? Poza tym, że wszystko.

    Kręcą mnie wampiry i demony, wątki poruszające temat niewoli, porwań, prostytucji i nadużywania władzy. Odrobina krwi i przemocy czasem też pomaga doprawić historie.

    W scenach łóżkowych wolę być bottomem, lubię też prowadzić postaci fizycznie słabsze/ delikatniejsze/ drobniejsze od partnera, jednak konieczna jest równowaga kiedy postać ulega na jednej płaszczyźnie będzie dominować na innej. Lubię relacje mentor x uczeń zwłaszcza w realiach fantasy.


    Oczekuję: Odpisów przynajmniej raz na tydzień. Nie muszą to być ściany tekstu, czasem wystarczy kilka linijek ale niech akcja się toczy. Show Must Go On.
    Szczerości - jeśli czegoś oczekujesz albo coś ci nie pasuje to pisz wprost.


    Nie lubię: Akcji osadzonych w świecie realnym i opisywania prozy życia codziennego.
    Niektórych bardziej hardcorowych perwersji jak vore czy urofilia
    Postaci bez charakteru, zbyt naiwnych lub pustych. Nawet skrajny cukier zasługuje na odrobinę głębi.
    Niedomówień oraz urywania historii bez podania powodów albo nagłej ciszy.




    Ostatnio zmieniony przez aiwe dnia Wto 16 Sie 2022, 00:03, w całości zmieniany 1 raz (Reason for editing : kosmetyka)

    Opatrzność Boża lubi ten post!

    Share this post on: reddit

    Opatrzność Boża

    Pisanie Pon 21 Mar 2022, 06:02 by Opatrzność Boża

    Cześć Aiwe, baw się dobrze! Wątków erotyczno-romantycznych na pewno Ci u nas nie zabraknie :)

      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 12:43