Whatever

    Delimbre
    Delimbre
    Tempter

    Punkty : 1394
    Liczba postów : 289

    Whatever Empty Whatever

    Pisanie by Delimbre Sob 22 Sty 2022, 23:32

    Dobry wieczór,
    Po dłuższej przerwie i uporządkowaniu paru spraw, wracam na forum z nowym zapałem i wielkimi pokładami weny (a także zapasami wina pozostałymi jeszcze po sylwestrze). Otóż sprawa maluje się tak, że napisałabym jakąś fabułę, jakąkolwiek, może coś z kryminałem, może fantasy, bdsm, realizm lub inspiracja jakimś utworem/ksiażką/historią.
    Po prostu jeśli masz jakiś specyficzny pomysł na fabułę, który chcesz spełnić, oferuję swoje usługi i obiecuję odpisywać systematycznie oraz informować o ewentualnych nieobecnościach. Pomysłów mam ostatnio co niemiara na różne wydarzenia, więc z pewnością będę uczestniczyć w tworzeniu świata i wymyślaniu kolejnych wydarzeń.
    Jeśli nie masz konkretnego pomysłu po prostu rzuć jakimś hasłem i z pewnością coś wymyślimy. Sama ostatnio jestem zafascynowana nowym albumem Night Call (Y&Y), więc jakby to było coś inspirowanego tym z tego byłabym wniebowzięta, ale wybrzydzać nie będę, najwyżej będę tego słuchać dla inspiracji hah. No więc nieśmiało zapraszam jak co, pewnie się dogadamy hah.

      Obecny czas to Pią 10 Maj 2024, 03:15