⠀⠀ d ⠀ e ⠀ s ⠀ t ⠀ r ⠀ u ⠀ c ⠀ t ⠀ i ⠀ o ⠀ n

    Flavio de Yves
    Flavio de Yves
    Innocent Creature

    Punkty : 1
    Liczba postów : 1
    Skąd : Dno piekła
    Wiek : 28
    11092021

    ⠀⠀ d ⠀ e ⠀ s ⠀ t ⠀ r ⠀ u ⠀ c ⠀ t ⠀ i ⠀ o ⠀ n  Empty ⠀⠀ d ⠀ e ⠀ s ⠀ t ⠀ r ⠀ u ⠀ c ⠀ t ⠀ i ⠀ o ⠀ n

    Pisanie by Flavio de Yves

    DRAGON'S BREATH

    O mnie: Uwielbiam pisać. Robię to jeszcze od czasów szeroko rozumianej fikcji na naszej-klasie, kiedy to czynności postaci zapisywało się między gwiazdkami. Od tamtej pory minęło już kilkanaście lat, wydoroślałam, podobnie jak mój styl pisania, ale nadal daję się porwać historii. Na co dzień wykonuję odpowiedzialną pracę, więc możliwość wejścia w wykreowany świat jest dla mnie odskocznią. Upraszam jednocześnie o cierpliwość. Potrafię dać kilka odpisów dziennie, ale czasami mam tak intensywny tydzień, że jeden odpis na kilka dni to maksimum.


    Lubię: Staram się nie być wybredna i zbyt wymagająca. Odnajduję się i w realnych fabułach i w fantastyce. Lubię, gdy leje się krew i postacie cierpią. Lubię słodkie, gorzkie, brudne i trudne historie. Lubię niejednoznaczne relacje, budowanie napięcia między postaciami, wartką i wciągającą akcję. Z góry uprzedzam, że jeśli zdobędziesz moje uwielbienie, ciężko będzie Ci się ode mnie uwolnić. Mogę napisać coś słodkiego i coś okrutnego. Wszystko to kwestia dogadania :)


    Oczekuję: Wyrozumiałości. Jak już wspomniałam, mam specyficzną pracę i niektórych rzeczy w niej nie przeskoczę. Chciałabym też otrzymać zaangażowanie od współautora i szczere mówienie o problemach. Oferuję w zamian za to dużo memów, ciekawostki o przestępcach/sposobach tortur/psach i kotach masę pomysłów, które możemy wspólnie zrealizować!


    Nie lubię: Ananasa i brukselki na równi z milczeniem z drugiej strony i pozostawianiem całej akcji tylko na moich barkach. No i jeszcze nie przepadam za przesłodzonymi postaciami.  


    Draco lubi ten post!

    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 18:23