Sklepik Averil

    Averil
    Averil
    Minor Vampire

    Punkty : 10016
    Liczba postów : 2020

    Sklepik Averil Empty Sklepik Averil

    Pisanie by Averil Czw 12 Lis 2020, 11:34

    Wyobraź sobie X. X to najnudniejszy człowiek świata. Król przeciętności. Wicedyrektor do spraw miernoty. X przez całe swoje życie robił wszystko dokładnie tak jak trzeba. Rozsądnie. Wybrał nudne, rozsądne studia i skończył je idealnie przeciętnie. Po nich rozpoczął nudną, rozsądną pracę i zatrzymał się na idealnie przeciętnym stanowisku. Ma nudną, przeciętną narzeczoną. Nudne krawaty. Nudny samochód. Nudne mieszkanie. I jeden brudny sekrecik.

    X nie potrafi zdecydować czego nienawidzi bardziej. Faceta w lustrze, czy swojego życia.

    X postanawia z tym skończyć. Dlatego wjeżdża na ostatnie piętro budynku w którym mieszkasz. Może chociaż odejść uda mu się nieprzeciętnie.


    Sprzedane!
    :oczko:


    Przyjmuję płatności w czasie, zaangażowaniu i literkach. Rozkładam płatność na raty. Proszę o przemyślane oferty kupna. Jeśli zamieszasz napisać kilka odpowiedzi i zniknąć dopadnę cię i ugryzę. Dobrze googlam. I jestem do tego zdolna.


    Ostatnio zmieniony przez Averil dnia Sro 25 Lis 2020, 22:51, w całości zmieniany 1 raz
    Averil
    Averil
    Minor Vampire

    Punkty : 10016
    Liczba postów : 2020

    Sklepik Averil Empty Re: Sklepik Averil

    Pisanie by Averil Nie 15 Lis 2020, 13:58

    Produkt nr 2:

    Od dłuższego czasu kręci mi się po głowie wątek z więzieniem jako motywem przewodnim. Może to być więzienie o niezbyt wysokim rygorze, może być poprawczak, może być delikatnie inspirowany atmosferą Orange Is The New Black.

    Biorę pod uwagę kilka scenariuszy:

    1. X siedzi w więzieniu od dłuższego czasu, Y trafia tam po raz pierwszy i nie do końca potrafi się odnaleźć. Y trafia do celi/pracy z X.
    2. X zaczyna kolejną odsiadkę [lub zostaje przetransportowany z innego więzienia] w zakładzie w którym "rządzi" Y. Mogą się na początku przepychać o władzę, zanim zaczną pracować razem.
    3. Y i X mają jakieś wcześniejsze powiązania. Y może być młodszym bratem najlepszego kumpla X, który miał nie ładować się w kłopoty.
    4. Cokolwiek co tam sobie wymyślimy, jeśli masz jakieś inne pomysły.

    Jest mi wszystko jedno czy wcielę się w któregokolwiek X czy Y, ale uprzedzam, że wolę topować.


    SPRZEDANE ;)
    Averil
    Averil
    Minor Vampire

    Punkty : 10016
    Liczba postów : 2020

    Sklepik Averil Empty Re: Sklepik Averil

    Pisanie by Averil Sro 25 Lis 2020, 11:43

    Produkt nr 3:


    X i Y spotkali się kompletnym przypadkiem w randomowym miejscu na świecie na jeden weekend, w pierwszym tygodniu lipca. Poznali się, polubili, ale mieszkają bardzo daleko od siebie. Rok później przypadek znów skrzyżował ich drogi w tym samym miejscu i podobnym czasie... Trzeciego spotkania nie chcą już oddawać w ręce losu. Postanawiają, że pierwszy weekend lipca od teraz będzie ich weekendem, niezależnie od tego gdzie poniesie ich życie.


    Tak, pomysł jest delikatnie inspirowany książką "Jeden dzień", ale lepiej żeby postacie się nie pokrywały.


    Biorę pod uwagę pisanie tego jako yaoi/yuri/inne.
    Chciałabym pewnej losowości w pisaniu. Najlepiej, gdyby los tych postaci nie był tylko naszym wyborem, dlatego za pomocą jakiegoś internetowego generatora chciałabym losować osobno ich powodzenie w życiu prywatnym, uczuciowym i zawodowym w trakcie tego roku, kiedy się nie widzą.
    Chciałabym zacząć dość wcześnie, najlepiej kiedy obaj/obie/oboje są w wieku nastoletnim.
    Przewiduję raczej lekki romansik, ale losowość daje pole do sporych dramatów.


    Format:
    Krótkie posty przy spotkaniach.
    Dłuższe przy rozstaniu.

    Sprzedane  Sklepik Averil 2037729224


    Ostatnio zmieniony przez Averil dnia Sob 23 Paź 2021, 10:57, w całości zmieniany 1 raz
    Averil
    Averil
    Minor Vampire

    Punkty : 10016
    Liczba postów : 2020

    Sklepik Averil Empty Re: Sklepik Averil

    Pisanie by Averil Nie 29 Lis 2020, 16:07

    Tym razem coś bardziej z gatunku modern fantasy:

    Produkt nr 4:
    Rodzina X od pokoleń zajmuje się polowaniem na wszelkie plugastwo, które człapie po ziemi, zagrażając nieświadomym tego nie-magicznym ludziom. X od dziecka potrafi używać srebra i żelaza, a inkantacje w łacinie odpędzające demony recytuje nawet przez sen. X nigdy nie miał normalnego życia, wszystko co robił, czego się uczył, miało go przygotować do przejęcia schedy po ojcu-łowcy.

    X chciałby spróbować żyć inaczej. Oczywiście, praca łowcy na pełen etat nie pozostawia mu zbyt wiele czasu na cokolwiek, a ojciec wyśmiał go kiedy oświadczył, że planuje do tego wyjechać na studia, z dala od domu i sali treningowej w której podłogę wsiąkło już tak wiele jego potu, krwi i łez.

    Na jednej z imprez X poznaje Y. Chociaż "poznaje" to zbyt wiele powiedziane, skoro budzi się obok niego w łóżku i niezbyt pamięta co robił poprzedniej nocy. Tak to jest, jak się nie ma głowy do picia, prawda? Zabawniej robi się dopiero kiedy okazuje się, że Y też nie jest do końca szarym człowiekiem. Raczej czymś, na co X zwykł polować.


    SPRZEDANE!  :serce:


    Produkt nr 5:
    Tani Anioł Stróż
    X jest aniołem zdegradowanym do roli zwykłego Stróża. Pod opiekę trafia mu się Y, najlepiej taki z tendencją do ładowania się w kłopoty.


    X nie jest zachwycony ani swoją rolą, ani podopiecznym, a zanosi się na to, że spędzą ze sobą długie lata na ziemskim padole łez.
    Pech, prawda?


    Z czystej nudy X zaczyna ukazywać się Y udając sąsiada/gościa z baru/kogokolwiek.


    Ostatnio zmieniony przez Averil dnia Pon 16 Sie 2021, 00:31, w całości zmieniany 1 raz
    Averil
    Averil
    Minor Vampire

    Punkty : 10016
    Liczba postów : 2020

    Sklepik Averil Empty Re: Sklepik Averil

    Pisanie by Averil Sob 02 Sty 2021, 14:18

    Produkt nr. 6:


    Mam chęć na coś ciepłego w środku zimy. Gorące, parne lato, turystyczna okolica w której X prowadzi niewielki pensjonat połączony z winnicą, może stadniną, może pomarańczowym sadem, w zależności od lokalizacji.


    Na czas wakacji X przygarnia pod swoje skrzydła niesfornego nastolatka, do pomocy przy zbiorach/w kuchni/ przy koniach/ coś się wymyśli. Zależy mi na różnicy wieku, bo chyba z osiem lat nie prowadziłam takiego wątku.


    Biorę pod uwagę kilka scenariuszy:
    1. Y jest synem znajomych X z dawnych czasów, którzy nie mają dla niego czasu, nie potrafią sobie z nim poradzić lub który wpakował się w kłopoty w domu [ewentualnie wszystko na raz]. Znają się z czasów, kiedy X był dzieciakiem, Y mógł być np. jego pierwszą fascynacją [ta opcja chyba mówi do mnie najbardziej].
    2. Y bierze udział w jakimś programie, nie zna dzieciaka który do niego przyjedzie, może to być wychowanek domu dziecka albo ktoś wymagający resocjalizacji.
    3. Jeśli masz inny pomysł, możemy coś pokombinować, żeby znaleźć kompromis, jestem otwarta.


    Oczekuję tego co zwykle. Regularnych odpisów i jakiegoś minimum zaangażowania w pisanie postów w połączeniu z wspólnym kreowaniem fabuły. Prócz tego mam kilka warunków:
    - czasy są mi obojętne, ale nie wyobrażam sobie żadnego fanfiction ani nic fantastycznego
    - nastolatek musi mieć chociaż 16 lat, nie przepadam za wątkami sugerującymi pedofilię
    - nie znoszę infantylnych i przesadnie dziecinnych młodszych uległych - nie mam nic przeciw niedoświadczonym prawiczkom ani daddy kink, ale bez przesady, nie chcę opisywać związku z kimś kto zachowuje się jak wyciągnięty z przedszkola


    Biorę pod uwagę układ zawadzający o BDSM [chociaż raczej DD niż klipsy, pejcze, smycze i kneble] ale niekoniecznie. Równie dobrze możemy rozpisać to jako docierania do wnętrza przez cierpliwość i łagodność. 


    Zainteresowanych zapraszam do kontaktu.
    Podanie i dwa zdjęcia niewymagane xD.


    Sprzedane!  :serce:
    Averil
    Averil
    Minor Vampire

    Punkty : 10016
    Liczba postów : 2020

    Sklepik Averil Empty Re: Sklepik Averil

    Pisanie by Averil Sro 07 Lip 2021, 08:46

    Puste sklepowe półki

    Ohoho. Dawno nic nie szukałam.

    Lato to zawsze intensywny czas, ale wiele wątków mi się wykruszyło, więc chętnie przygarnę coś nowego. Może być lekko i słodko, może być ciężko i łzawo, może być nawet raz tak, a raz inaczej  :P. Może być slowburn, może być natychmiastowa pożoga, od której płoną kontynenty. Mogą być krótkie posty, albo i dłuższe, czemu nie, zaczęłam się wprawiać xD. Może być chłodno, może być gorąco, może być smarkato i może być poważnie. Byle chwyciło mnie za serce. Wyjątkowo nie mam żadnego konkretnego pomysłu, ale jestem otwarta na burze mózgów i na negocjacje. 

    Od chętnych wymagam tego co zawsze: trochę regularności, szczyptę poprawnej polszczyzny [wystarczy tyle, żeby mnie nie trzęsło jak narkomana na głodzie] i chociaż minimum zaangażowania  (:. Brzmi strasznie? 

    Jeśli nie, to podanie i dwa zdjęcia proszę w prywatnej wiadomości [jedno ze zdjęć koniecznie w bieliźnie!] albo od razu na GG. Staram się nie połykać ludzi w całości, najwyżej trochę ich podgryzam  :devilgrin:  .
    Averil
    Averil
    Minor Vampire

    Punkty : 10016
    Liczba postów : 2020

    Sklepik Averil Empty Re: Sklepik Averil

    Pisanie by Averil Sob 14 Sie 2021, 20:19

    Produkt nr 7:
    Sposób na bezsenność

    Zachciało mi się wątku umiarkowanie historycznego ;). Rok 1945, gdzieś w Ameryce. X niedawno wrócił z frontu i niekoniecznie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Zmaga się z jeszcze nienazwanym zespołem stresu pourazowego, gdy zamyka oczy wraca do niego to co widział, jest nerwowy, zmęczony, może nawet agresywny. 


    Ma problem ze snem, problem ze znalezieniem pracy, jest skrzywiony na duszy, możliwie na ciele. Zaciągnął się młodo, rzucił szkołę dla sprawy, a teraz zaczyna rozumieć, że nic innego nie potrafi, ponadto czego nauczył się w wojsku. Podjął kilka złych decyzji. Ożenił się wcześnie, pochopnie, tuż przed ruszeniem na front, z myślą, że może nie wrócić. Teraz co wieczór kładzie się obok obcej osoby, zupełnie jakby kładł się w całkiem nie-swoim życiu. 


    Czego bym chciała? Przede wszystkim uwzględnienia tła historycznego i realiów, w których nie ma tolerancji. W których o branżowych pubach się wie, ale do których boi się zaglądać. Trochę smaku tamtych czasów, moteli, kapeluszy, płaszczy, papierosów z miękkiej paczki w pubach, coca-coli w butelce. Szczypty splendoru wyrastającego z brudu, jazzu w tle, pozłacanych kieliszków i Jaguara ze składanym dachem. Gry pozorów, tabu, trudnej relacji i wielkiej miłości. 


    Ponawiam: Przyjmuję płatności w czasie, zaangażowaniu i literkach. Rozkładam płatność na raty. Proszę o przemyślane oferty kupna. Jeśli zamieszasz napisać kilka odpowiedzi i zniknąć dopadnę cię i ugryzę. Dobrze googlam. I jestem do tego zdolna.




    Także ten. Piszę głównie topami, więc raczej szukam bottoma, ale jeśli mnie przekonasz, czasem robię wyjątki. Podania [plus koniecznie dwa zdjęcia!] przyjmuję w wiadomościach prywatnych i na GG które znajdziecie w profilu. 


    Letni sezon ogórkowy powoli się kończy, więc mam nadzieję na coś dłuższego, pysznego dla serca i duszy.


    Sprzedane panu w fiolecie! ;)

    Sponsored content

    Sklepik Averil Empty Re: Sklepik Averil

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 23:47