Secret Santa

    Duch
    Duch
    Tempter

    Punkty : 1054
    Liczba postów : 218
    Wiek : 104

    Secret Santa Empty Secret Santa

    Pisanie by Duch Nie 04 Paź 2020, 21:57

    Wiem, wiem, do świąt jeszcze kupa czasu. Wpadłam na pomysł, żeby zorganizować małe Secret Santa na naszym forum. Kto chciałby wziąć udział mógłby wpisać się pod tym postem - ustalilibyśmy jakąś symboliczną kwotę (3 dyszki, 5 dyszek?) i potem zrobimy losowanie. Każdy wylosowałby osobę, której wysłałby małą paczuszkę (drobny upominek, kartkę, jakiś słodycz, coś zrobionego własnoręcznie?). Oczywiście wszystko w sekrecie!
    Można zacząć od tego, że każdy (kto chce wziąć udział) napisze kilka rzeczy o sobie, które ułatwiłyby takiemu Tajemniczemu Mikołajowi dobór upominku: ulubiony kolor, ulubiony słodycz, jakieś swoje hobby. Co Wy na to?
    Koss Moss
    Koss Moss
    Minor Vampire

    Punkty : 11735
    Liczba postów : 2431
    Skąd : z Kosmosu
    Wiek : 105

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Koss Moss Nie 04 Paź 2020, 22:13

    Tak. To byłoby najcudowniejsze. Halo, administracja, proszę przyjechać do tego tematu.

    :serce:
    Verde
    Verde
    Prime Daemon

    Punkty : 1744
    Liczba postów : 450
    Wiek : 28

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Verde Nie 04 Paź 2020, 22:44

    Omg, ale to jest super pomysł <3 Jestem totalnie za!
    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by effsie Nie 04 Paź 2020, 23:34

    Bardzo fajny pomysł! Co prawda prywatnie skłaniam się bardziej ku sumie typu 20-30 zł (więcej kreatywności!), ale to już do dogadania się wśród zainteresowanych ;>

    a słowem administracji, skoro się nas już tak wzywa — chętnie pomożemy w organizacji przedsięwzięcia! Największym problemem jest kwestia prywatności i nieujawniania wrażliwych danych, dlatego sugerujemy, by w przypadku naszego ewentualnego Secret Santa sposobem dostarczania paczek były paczkomaty. Można podać wymyślone imię i nazwisko, dzięki czemu uniknęlibyśmy ujawniania danych, które wolimy pozostawić dla siebie:)



    Lumi
    Lumi
    Tempter

    Punkty : 1709
    Liczba postów : 214
    Skąd : Zielona Góra

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Lumi Pon 05 Paź 2020, 00:23

    Super pomysł~! Chętnie się przyłączę <3
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Gazelle Pon 05 Paź 2020, 21:39

    Ale super pomysł! :serce: Totalnie się na to piszę!
    Prince Charming
    Prince Charming
    Prime Daemon

    Punkty : 2031
    Liczba postów : 419
    Skąd : Poznań

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Prince Charming Wto 06 Paź 2020, 09:17

    Kochana, jak zawsze wpadasz na najlepsze pomysły. :serce:

    Chociaż kwota dwadzieścia złotych brzmi jak niezłe wyzwanie dla kreatywności, bo mam wrażenie, że za tyle to idzie kupić tabliczkę czekolady, ale piszę się na tą imprezę (w razie gdyby okazało się, że macie skład nie do pary).
    W sumie - trochę jak w podstawówce.
    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Blake Wto 06 Paź 2020, 20:53

    Mhm, wchodzę w to.
    Besatt
    Besatt
    Minor Daemon

    Punkty : 1335
    Liczba postów : 303
    Skąd : Z policji
    Wiek : 25

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Besatt Pią 09 Paź 2020, 13:33

    Dołączam również w razie gdyby okazało się, że macie skład nie do pary :>
    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by effsie Pon 12 Paź 2020, 22:36

    Cieszymy się, że tak wiele osób zgłosiło chęć udziału w zaproponowanym przez Duch wydarzeniu mikołajkowym! Zdecydowaliśmy się wprowadzić ten pomysł w życie i zorganizować forumowe Secret Santa. Niżej znajdziecie garść informacji organizacyjnych.

    Na Wasze zgłoszenia czekamy do 31 października włącznie.
    Śmiało zgłaszajcie swój udział w temacie, ale pamiętajcie też, aby wysłać na adres e-mail rainbowrpgadm@gmail.com wiadomość zawierającą dane, na które Wasz Mikołaj będzie miał nadać paczkę – tylko to jest gwarantem Waszego uczestnictwa w zabawie.

    Zapewniamy pełną anonimowość. Podane przez Was dane zostaną przekazane przez administrację tylko i wyłącznie Waszemu Mikołajowi. Nikt więcej nie będzie miał do nich dostępu.
    Do wyboru będą trzy warianty – szczegóły znajdziecie poniżej.

    Wariant 1: podajecie swoje imię i nazwisko oraz adres zamieszkania, a Mikołaj wysyła Wam paczkę za pośrednictwem Poczty Polskiej.

    Wariant 2, czyli opcja pośrednia: poste restante. Podajecie adres poczty, na którą Mikołaj ma wysłać paczkę, oraz swoje prawdziwe imię i nazwisko. Dopisek „poste restante” oznacza, że paczka będzie na Was czekała na poczcie. Przykład zaadresowania takiej paczki:

    POSTE RESTANTE
    Anna Kowalska
    ul. Warszawska 3
    20-823 Miasto


    Wariant 3: wysyłka za pośrednictwem paczkomatu. W takim przypadku wystarczy podać numer paczkomatu (do sprawdzenia na stronie inpost.pl) oraz – koniecznie – swój adres e-mail i numer telefonu. InPost wymaga również, by podać imię i nazwisko, ale jeśli są to dane, których nie chcecie ujawniać, możecie podać dane zmyślone – nie ma to żadnych konsekwencji. O nadejściu paczki zostaniecie powiadomieni poprzez wiadomość e-mail i SMS.

    Na Wasze dane adresowe czekamy do 31 października 2020 roku. Możecie wybrać jeden z wyżej proponowanych wariantów lub podać wszystkie dane, pozostawiając Waszemu Mikołajowi wybór, w jaki sposób dostarczy Wam paczkę. Wysłanie nam wiadomości z danymi adresowymi jest jednoznaczne ze zgłoszeniem się do Secret Santa oraz zobowiązaniem do wysłania prezentu wskazanej osobie.

    1 listopada drogą losowania przydzielimy Wam osobę, dla której będziecie przygotowywać prezent. O tożsamości tej osoby poinformujemy Was za pośrednictwem wiadomości prywatnej, a na Wasz adres e-mail przekażemy dane adresowe z prośbą o potwierdzenie ich otrzymania.

    Umawiamy się, że prezent przygotowujemy za kwotę 20-30zł. Koszt wysyłki pokrywa Mikołaj.

    Prosimy o wysyłkę prezentów najpóźniej 4 grudnia 2020 roku. Chcemy, by wszyscy mieli szansę otrzymać prezent do 6 grudnia :)

    Jeśli jakieś kwestie są dla Was niejasne – śmiało piszcie, pytajcie, i oczywiście wciąż zapraszamy do zgłaszania się do akcji. Gorąco dziękujemy też Duch za inicjatywę.

    Pozdrawiamy serdecznie,
    Ana i effsie



    Opatrzność Boża
    Opatrzność Boża
    Admin

    Punkty : 257
    Liczba postów : 107

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Opatrzność Boża Pon 02 Lis 2020, 17:02

    Kochani, w swoich skrzynkach mailowych, w odpowiedzi na wiadomość z Waszymi danymi, znajdziecie dane adresowe osoby, którą przydzieliłyśmy Wam w drodze losowania. Prosiłabym tylko o mailowe potwierdzenie odbioru wiadomości.
    W razie jakichkolwiek pytań lub problemów służę pomocą!
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Gazelle Pon 02 Lis 2020, 20:19

    Słoneczka!
    Mam pytanie do ogółu – czy zakładamy, że akcja jest od początku do końca anonimowa i nie podajemy swoich danych czy nicków na paczce, czy jednak się ujawniamy?
    Koss Moss
    Koss Moss
    Minor Vampire

    Punkty : 11735
    Liczba postów : 2431
    Skąd : z Kosmosu
    Wiek : 105

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Koss Moss Pon 02 Lis 2020, 21:14

    Mi w sumie obojętnie :> Może kto jak woli?
    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by effsie Sro 11 Lis 2020, 13:32

    Słuchajcie, słuchajcie, mam ważne pytanie do mojej osoby obdarowywanej, a że nie chcę zadawać jej bezpośrednio (#niespodzianka!) proszę wszystkich o odpowiedzi!
    Pytania brzmią:
    czy masz psa?
    czy masz kota?
    czy masz prysznic?
    czy masz wannę?

    (chodzi ofc o posiadanie powyższych w miejscu, w którym mieszkasz, nie że w domu roiznnym, czy coś)

    ps: tak, to całkiem normalne pytania



    Koss Moss
    Koss Moss
    Minor Vampire

    Punkty : 11735
    Liczba postów : 2431
    Skąd : z Kosmosu
    Wiek : 105

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Koss Moss Sro 11 Lis 2020, 20:21

    Nie.
    3 razy tak.
    Tak.
    Tak.
    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Blake Pią 13 Lis 2020, 09:47

    Nie.
    Nie.
    Nie.
    Tak.
    Verde
    Verde
    Prime Daemon

    Punkty : 1744
    Liczba postów : 450
    Wiek : 28

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Verde Pią 13 Lis 2020, 21:48

    Nie.
    Nie.
    Tak.
    Tak.
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Gazelle Pon 16 Lis 2020, 22:14

    Tak
    Tak
    Tak
    Niby tak, ale kurwa nie do końca xD
    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by effsie Wto 24 Lis 2020, 20:12

    Hej, misiaki, mała przypominajka — zaczynamy ostatni tydzień listopada, mam nadzieję, że prezenciki już przemyślane? ;> Pamiętajcie, że nikt nie chce zostać bez upominku!



    effsie
    effsie
    Minor Vampire

    Punkty : 8010
    Liczba postów : 1603
    Wiek : 30

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by effsie Czw 03 Gru 2020, 17:02

    OK, MISIE, CHCIAŁAM POWIEDZIEĆ, ŻE JESTEM NIECIERPLIWA I DZIŚ ODEBRAŁAM SWÓJ PREZENT I, OCZYWIŚCIE, MUSIAŁAM GO JUŻ ODPAKOWAĆ, ALE ALE !!!!!!!!!!!!!!

    UWAGA

    BO POZA PAKIETEM SKARPETY+SŁODYCZE DOSTAŁAM

    UWAGA UWAGA

    PROJEKTOR GWIAZD I KOSMOSU I JA TERAZ LEŻĘ W SWOIM POKOJU I GWIAZDY NADE MNĄ AND DAMN I FCKING LOVE IT MÓJ MIKOŁAJU KOCHAM TEN PREZENT WIEDZ TO!!!!!!!



    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Blake Czw 03 Gru 2020, 19:46

    NO TO FAKTYCZNIE SIĘ POSPIESZYŁAŚ.
    I INPOST TEŻ.

    Ale z pewnych źródeł wiem, że Twój Mikołaj cieszy się, że się cieszysz :serce06:
    Verde
    Verde
    Prime Daemon

    Punkty : 1744
    Liczba postów : 450
    Wiek : 28

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Verde Czw 03 Gru 2020, 23:52

    JA TEŻ JESTEM NIECIERPLIWA (plus miałam 48h na odebranie paczki XD), dlatego już dziś odebrałam i rozpakowałam swój prezent.

    Mój Mikołaj wie co dobre, bo dostałam domowej roboty naleweczki, do kompletu z kieliszkami i słodyczami. Najbardziej rozczulił mnie dedykowany grawer na buteleczkach, drogi Secret S., nawet nie wiesz jak mi się zrobiło ciepło na serduszku kiedy to zobaczyłam <3 BARDZO DZIĘKUJĘ I NAJPEWNIEJ W NAJBLIŻSZYM CZASIE PREZENT ZOSTANIE SKONSUMOWANY :serce:
    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Blake Pią 04 Gru 2020, 15:58

    Do moich drzwi zapukał dziś kurier, więc... otworzyłam paczkę, bo przecież nie będzie stać i czekać do niedzieli XD

    No i oprócz świątecznej świeczki dostałam oprawione, RĘCZNIE wyszywane TĘCZOWE SERCE i piękną, ręcznie robioną kartkę.
    I powiem tylko tyle: ZAJEBISTE TO JEST!!!!!
    BARDZO DZIĘKUJĘ, MOJA MIKOŁAJKO!!! :serce:

    P.s. (na 88,8% wiem, kim jesteś xD)
    Gazelle
    Gazelle
    Minor Vampire

    Punkty : 10593
    Liczba postów : 2010
    Wiek : 27

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Gazelle Nie 06 Gru 2020, 21:58

    Użyłam dzisiaj, w ten specjalny, mikołajkowy dzień, peelingu od mojej Mikołajki. Peeling ten pachnie ślicznie i użycie go jest cudowną rzeczą w ramach self-care :D. Poza tym dostałam też szminkę w kolorze, który u-wiel-biam, piękną i uroczą, własnoręcznie zrobioną kartkę, a to wszystko w ładnym pudełku i ładnie zapakowane! Także chcę jeszcze tutaj, publicznie, podziękować mojej Mikołajce za wspaniały prezent :serce:. Czuję się rozpieszczona!
    Lumi
    Lumi
    Tempter

    Punkty : 1709
    Liczba postów : 214
    Skąd : Zielona Góra

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Lumi Nie 13 Gru 2020, 13:00

    "Troszkę" spóźniona, ale również bardzo, bardzo, bardzo dziękuję mojej Mikołajowej <3 Prezent miód-cudo i jestem zachwycona i przeszczęśliwa! Dostałam super imprezową gierę i już wiem, co ze sobą zabieram na kolejną integrację forumową ;) Zarówno, aby się dobrze bawić, jak i pochwalić ;p

    Sponsored content

    Secret Santa Empty Re: Secret Santa

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Czw 09 Maj 2024, 09:44