Nowa stara ja

    Blake
    Blake
    Prime Vampire

    Punkty : 17362
    Liczba postów : 2998
    Wiek : 26
    09012019

    Nowa stara ja Empty Nowa stara ja

    Pisanie by Blake

    ...

    Jestem na tym forum od kilku lat, z mniejszymi i większymi przerwami. Zaczynałam, będąc w liceum, a teraz studiuję sobie śmieszny humanistyczny kierunek, po którym nie znajdę żadnej pracy. Część z Was pewnie już wie, że jestem trochę aspołeczna, rzadko udzielam się na sb i uwielbiam tutaj pisać. Poza tym stawiam na rzeczowość, więc jeśli oczekujecie porywającej autoprezentacji, to z pewnością źle trafiliście.


    Lubię historie osadzone w świecie realnym, a najlepiej współczesnym. Nie radzę sobie w fantastyce, a jedynym wyjątkiem jest świat Harry'ego Pottera, w którym mogę pisać zawsze i wszędzie.
    Mam słabość do fabuł z dużą różnicą wieku, a w szczególności do romansów między uczniem a nauczycielem. Poza tym lubię, jak jest dużo dram, a mój bohater cierpi i jest na granicy depresji (tak, bardzo lubię się wyżywać na swoich postaciach). Im więcej dramatu, tym lepiej (dopóki nie sięga to absurdu i nie staje się karykaturalne, oczywiście).
    Lubię yaoi. W yuri nigdy się nie odnajdę – nie umiem tego pisać i wątpię, bym kiedykolwiek się nauczyła.
    Fandomy: HP, Marvel (mogę spróbować, choć jeszcze nie tworzyłam w tym świecie), Sherlock


    Oczekuję pisania na forum. Żadnego gg, czy innych komunikatorów. Nie mam takich rzeczy. Pod tym względem wciąż znajduję się w średniowieczu.


    Nie toleruję furry (mogę jedynie zaakceptować uszka i ogonek) i nigdy się tego nie podejmę. Nie kręci mnie syndrom sztokholmski. Nie będę też pisać o pedofilii, jeśli będzie ona przedstawiana pod przykrywką miłości. Ach, i przecukrzone romansidła – to też odpada.


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Wto 07 Maj 2024, 03:03