Metrissa.

    Mitris
    Mitris
    Prime Vampire

    Punkty : 16121
    Liczba postów : 3231
    10052020

    Metrissa. Empty Metrissa.

    Pisanie by Mitris

    Witaj

    O mnie: Pisać uwielbiałam i nadal jednak lubię. Na początku potrzebuje kilka wpisów, aby się wkręcić w klimat nowego opowiadania, gdy początek napiszemy sprawnie to reszta sama będzie już żyć w mojej głowie. Im częściej dostaje odpis tym bardziej się wkręcam i sama szybciej odpisuje, taka zabawna zależność.


    Lubię: Jestem w stanie się odnaleźć w wielu klimatach. Apokaliptyczne, realia czy fantastyka. Lubię również pisać już w stworzonych uniwersach, najchętniej jednak nowymi postaciami. Z pewnych względów odpadają jednak CG oraz HP.


    Oczekuję: Oczekuję zaangażowania, na tyle abym nie zapomniała co piszę. Nie mam wymagań co do stylu, bo szukam tu powiewu świeżości. Jestem otwarta na nowe warianty i opcje. Jednak szanujmy siebie i swój czas. Naciskam na relacje między bohaterami i to nie tylko głównymi. Na stworzony świat wokół aby istniał i żył swoim pasmem nieszczęść i upadków. A nie był tylko tłem niczym sławetna kanapa w każdym opisywanym mieszkaniu.


    Nie lubię: Nie lubię olewania. Bawi mnie jak każdy pisze tu to samo "bądźmy szczerzy, informujmy się, nie olewajmy odpisując wszystkim wokół" i takie tam. Nie dopytuje ani nie upominam się, wiem też, ze nikt się do tego nie stosuje toteż po kilku dniach nasz wątek ląduje w dziale kosz i raczej więcej popiszemy. ^.^


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 16:43