Między pracą a kwarantanną

    Czariet
    Czariet
    Innocent Creature

    Punkty : 9
    Liczba postów : 5
    Wiek : 27

    Między pracą a kwarantanną Empty Między pracą a kwarantanną

    Pisanie by Czariet Pon 30 Mar 2020, 14:02

    Między pracą a kwarantanną Origin11
    Między pracą a kwarantanną 2185710

    Powracam z anonsem, poszukując kogoś do opowiadania (co innego bym tu robiła, prawda?)
    Mogę pisać zarówno uke, jak i seme, w zależności od fabuły :)

    ZAPRASZAM, NIE GRYZĘ (połykam w całości), MAM POMYSŁY, FABUŁY, DOGADAMY SIĘ

    Między pracą a kwarantanną Coolte22
    Prowadzę elastycznie, od zamkniętego w sobie, zastraszonego chłopca, po butnego wojownika, zakrawającego wręcz o seke. Jestem w stanie wykreować go pod Ciebie jak sobie życzysz, poza wyjątkami*, którymi nie piszę po żadnej ze stron.
    Chętnie napiszę opowiadanie w futurystycznych klimatach, lub powrót do przeszłości. Kocham bale maskowe, nocne wymykanie się przez balkon i chowanie przed wścibskim wzrokiem
    Najbardziej odnajduję się w arystokracji, jednakże zwykły student czy przeciętny mieszkaniec kawalerki również mi nie przeszkadza
    Lubię wplatać do opowiadań psychologię, nie obrażę się o tematy związane z narkotykami, alkoholem czy nawet chorobami psychicznymi. Zachowuję wówczas realizm, spokojnie
    Nie odmówię również dobrego fantasy, choć ograniczam się do pisania i korelowania z postacią ludzką
    Przyznam, że najchętniej napisałabym okruchy życia o stopniowym (lub nagłym) tworzeniu się relacji między dwojgiem chłopców, najchętniej majętnego pochodzenia, ze szkołą w tle

    Między pracą a kwarantanną Coolte24
    Jeśli piszę seme, to z nieco większymi ograniczeniami.
    Dobra pozycja społeczna jest tu wymogiem, choć jeśli mam pisać butnym nastolatkiem, uwikłanym w szemrane interesy, żaden problem.
    Ostatnimi czasy mam ochotę na klimat westernu, prowadząc niegdyś bezdomnego mieszkańca opustoszałej i opuszczonej, zapomnianej przez rząd prerii, od lat nie przynoszącej zysków przez długotrwałe susze. Prosty dach nad głową z rozpadającego się domu w zupełności wystarcza do przeżycia dla seme.
    Nie odmówię też niewolnictwu, zarówno ucząc podopiecznego uke ludzkich zachowań, jak również, w drugą stronę, tresując uke na niewolnika


    Moje postacie niezależnie od strony łączy ciężka przeszłość

    *Wyjątki
    - Biedak/żebrak
    - Furry
    - Postacie 25/30+
    - Zaawansowane bdsm
    Między pracą a kwarantanną Tumblr10

      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 15:17