Sugarman

    Sugarman
    Sugarman
    Innocent Creature

    Punkty : 2
    Liczba postów : 2
    28032020

    Sugarman Empty Sugarman

    Pisanie by Sugarman

    Sugar

    O mnie: Dzień dobry! Na wstępie powiem, że nick wziął się od piosenki, która leciała sobie w tle podczas rejestracji. Jestem tutaj, ponieważ trzeba coś robić na kwarantannie. Piszę na pbfach +/- od 12 lat. Ostatnio staram się tworzyć posty dłuższe niż 400 słów i wyższej jakości, więc trzymajcie kciuki. Nie umiem pisać o sobie, więc jak macie jakieś pytania to zapraszam, odpowiem.


    Lubię: humorek przeplatany z dramą, ale jestem w stanie pisać wszystko, co mnie zainteresuje. Właściwie nie mam jakichś bardzo skrystalizowanych upodobań. Rozwój postaci jest fajny, skomplikowane charaktery, sytuacje bez jednoznacznie dobrego wyjścia... No. Skupiona jestem najbardziej na postaciach, jak one mi pasują, reszta też będzie spoko ;)


    Oczekuję: komunikacji i jako takiej wyrozumiałości, bo pracuję i czasem nie mogę sobie pozwolić na codzienne odpisy. Ale się staram.


    Nie lubię: historii, gdzie wszystko idzie gładko i ładnie, i wszyscy ze sobą się zgadzają i kochają. No i sztywnego podziału na top/bottom.


    Share this post on: reddit

    No Comment.


      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 00:41