Kłopoty z pamięcią

    Mitris
    Mitris
    Prime Vampire

    Punkty : 16121
    Liczba postów : 3231

    Kłopoty z pamięcią Empty Kłopoty z pamięcią

    Pisanie by Mitris Czw 19 Mar 2020, 14:46

    Majaczy mi się pewien pomysł, jednak linie są wciąż niewyraźne. Chętnie przyjmę pomoc w ich nakreślaniu. Przyłączysz się?

    1Zainspirowałam się dwoma serialami. Zupełnie różne historie jednak jeden temat przewodni. Wspomnienia i pamięć.
    . Dwóch bohaterów, poznających się niewinnie a kończących tragicznie. Tematyka związana z reinkarnacją. Świat to raczej współczesność. Bez super mocy i magii. Rozdzieleni przez rodziny, jedna z nich może być powiązana z mafią, niebezpieczna. Zakochani niczym Romeo i Julia i tak też kończą. Romeo umiera na oczach J.. Romea vol II. Ten nie jest w stanie żyć bez niego. Popełnia samobójstwo. Tak w skrócie ich przeszłość w nieokreślonych czasach. I bum! Transport do współczesności. Dwóch obcych sobie ludzi, spotykają się. W snach miewają przebłyski wspomnień z poprzedniego życia. Nie będąc do końca tego świadomi spełniają zachcianki losu i na nowo się zbliżają. Myślałam o tym czy aby nie tylko jeden miał te przebłyski a u drugiego później? Ale więź pozostała i czują to. Jakie są aktualne realia? Myślałam o jakiś ciężkich, niezbyt łatwych. Nie widzę w tym sielanki ale dużo emocji i przeciwności. Wspomnienia zazwyczaj nie wywołują uśmiechu a ból straty i cierpienia.


    2. Istnieje tajne stowarzyszenie. Ludzie wyszkoleni tylko do jednego, doskonali szpiedzy i zabójcy. Każdy z nich jest naznaczony tatuażem smoka, który przy próbie zdrady i wyjawienia prawdy o zleceniodawcy, zabija nieszczęśnika szybko i boleśnie. Dzięki temu grupa zmieniła się w plotki, legendę a wręcz mit...
    Aż pewnego razu, szpieg dostaje zlecenie zdobycia informacji od osoby, która wywala jego świat do góry nogami.

    Przemówiło to do Ciebie? Masz pomysł? Wenę? Wal jak w dym, czekam. Zarysy do pełnej modyfikacji według preferencji.


    Ostatnio zmieniony przez Mitris dnia Pią 22 Maj 2020, 19:00, w całości zmieniany 1 raz
    Mitris
    Mitris
    Prime Vampire

    Punkty : 16121
    Liczba postów : 3231

    Kłopoty z pamięcią Empty Re: Kłopoty z pamięcią

    Pisanie by Mitris Pon 11 Maj 2020, 22:28

    Up, trochę uporządkowane.
    Mitris
    Mitris
    Prime Vampire

    Punkty : 16121
    Liczba postów : 3231

    Kłopoty z pamięcią Empty Re: Kłopoty z pamięcią

    Pisanie by Mitris Nie 11 Paź 2020, 18:40

    Rozpiszę coś ciekawego, może być fantastyka, post-apo a jeśli ktoś ma fajny pomysł na realia to mogę i w to pójść.

    Sponsored content

    Kłopoty z pamięcią Empty Re: Kłopoty z pamięcią

    Pisanie by Sponsored content


      Obecny czas to Pią 26 Kwi 2024, 13:56