If you give me what I want

    Verde
    Verde
    Prime Daemon

    Punkty : 1744
    Liczba postów : 450
    Wiek : 28

    If you give me what I want Empty If you give me what I want

    Pisanie by Verde Nie 17 Lis 2019, 01:08


    R O D Z I N N EZ A W I Ł O Ś C I


    Nie byłam ostatnio zbyt aktywna na forum, więc chciałabym napisać coś nowego, tak żeby się trochę rozkręcić na dobry początek. Po głowie chodzi mi jakaś dziwna i zakazana historia w rodzinie, najlepiej między braćmi, ale inny rodzaj pokrewieństwa też będzie spoko! Nie mam jeszcze pomysłu na konkretną fabułę, po prostu mam ochotę napisać coś w tym klimacie, myślę jednak, że razem na pewno wymyślimy coś ciekawego (o ile znajdzie się jakaś dusza, która odważy się pisać ze mną takie opko)!

    Zapraszam na priv!


    Odważna dusza się znalazła :serce08:


    Ostatnio zmieniony przez Verde dnia Pią 06 Gru 2019, 01:02, w całości zmieniany 1 raz
    Verde
    Verde
    Prime Daemon

    Punkty : 1744
    Liczba postów : 450
    Wiek : 28

    If you give me what I want Empty Re: If you give me what I want

    Pisanie by Verde Pon 18 Lis 2019, 18:54

    I K A R

    Marzy mi się krótkie opowiadanie (pewnie max 5 stron) inspirowane mitem o Dedalu i Ikarze. Tragiczny los chłopca jest z góry przesądzony, dlatego w opowiadaniu chciałbym się skupić na jego życiu kilka tygodni przed lotem, gdzie poznaje kogoś. Kogo? Nie wiem, ten wybór chcę pozostawić drugiej osobie – może to być chłopak w jego wieku, ktoś starszy czy znacznie starszy. Chodzi mi o jakąś relację, burzliwą i intensywną. Opowiadanie ma dość zamkniętą formę, wiemy jak się skończy, ale to co wydarzy się wcześniej zależy tylko od nas.

    W razie pytań, śmiało pisz :serce10:

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 20:23