Pomoc

    Opatrzność Boża
    Opatrzność Boża
    Admin

    Punkty : 257
    Liczba postów : 107

    Pomoc Empty Pomoc

    Pisanie by Opatrzność Boża Sro 09 Sty 2019, 11:17

    Jeśli chcesz, możesz założyć swoim postaciom skrzynki mailowe. Wystarczy, że założysz na tym forum temat, gdzie w tytule (topic) wpiszesz imię i nazwisko bohatera, którego skrzynkę zakładasz, a w opisie (description) nazwę opowiadania, z którego pochodzi postać.

    Gdy założysz skrzynkę, możesz opisywać maile, jakie dostaje lub pisze wybrany bohater, a także czekać na inne – kto wie, może osoba, z którą współtworzysz fabułę zdecyduje się na wysłanie Ci maila? A może poznasz kogoś zupełnie nowego?

    Jeżeli masz ochotę, możesz wykorzystać przygotowane przez nas kody!

    od: Sam Williams
    do: Matt Smith
    temat: Rekrutacja do Państwa firmy


    Dzień dobry,

    nazywam się Matt Smith i piszę z polecenia Karen Davis, szefowej działu PR w Państwa firmie. Karen wspominała, że szukają Państwo kogoś do działu IT.

    W załączniku znajdują się moje CV, portfolio oraz list motywacyjny. Będę wdzięczny za rozpatrzenie mojej kandydatury.

    Pozdrawiam,
    Matt Smith

    Kod:
    <div style="background: #fff; font size: 8px; color: #14171a; padding: 10px;">[font=Courier New]od: [b]Sam Williams[/b]
    do: [b]Matt Smith[/b]
    temat: [b]Rekrutacja do Państwa firmy[/b]
    <hr>
    Dzień dobry,

    nazywam się Matt Smith i piszę z polecenia Karen Davis, szefowej działu PR w Państwa firmie. Karen wspominała, że szukają Państwo kogoś do działu IT.

    W załączniku znajdują się moje CV, portfolio oraz list motywacyjny. Będę wdzięczny za rozpatrzenie mojej kandydatury.

    Pozdrawiam,
    Matt Smith[/font]</div>


    od: NADAWCA
    do: ODBIORCA
    temat: TREŚĆ TEMATU


    TREŚĆ WIADOMOŚCI

    Kod:
    <div style="background: #fff; font size: 8px; color: #14171a; padding: 10px;">[font=Courier New]od: [b]NADAWCA[/b]
    do: [b]ODBIORCA[/b]
    temat: [b]TREŚĆ TEMATU[/b]
    <hr>
    TREŚĆ WIADOMOŚCI[/font]</div>

      Similar topics

      -
      » Pomoc
      » Pomoc
      » Pomoc
      » Pomoc
      » Pomoc

      Obecny czas to Sob 27 Kwi 2024, 05:17