Come inside, I've got some sweet things

    Besatt
    Besatt
    Minor Daemon

    Punkty : 1335
    Liczba postów : 303
    Skąd : Z policji
    Wiek : 25
    07072019

    Come inside, I've got some sweet things Empty Come inside, I've got some sweet things

    Pisanie by Besatt

    Coś o mnie

    Nie będę rozpisywał się na swój temat.
    Cenię sobie prywatność. Staram się dbać o ortografię i poprawność każdego odpisu.

    Lubię

    Wielowątkowe fabuły, umiejętność równoczesnego ich rozwijania i niezapominania o nowych elementach, wprowadzanych w trakcie tworzenia historii.
    Podczas pisania ze mną nie pomijaj postaci pobocznych. Świat umiejętnie sklejany z bogatych opisów będzie idealnym tłem dla rozwijającej się relacji pomiędzy głównymi bohaterami. Chciałbym czuć, słyszeć i widzieć przygody, które będą spotykać naszych protagonistów, dlatego ubierzmy posty w ładne słowa.

    Doceniam utarte schematy tak samo, jak lubię niebanalne połączenia. Jeśli nie trawisz zwyczajowego podziału na stronę uległą i dominującą — również zapraszam.

    Jestem otwarty na każdy motyw, o ile nie będzie mi on całkowicie obcy.
    Odnajdę się w przeszłości i przyszłości. W świecie pełnym demonów, mutantów, elfów i tak dalej...

    Upodobania, do których się przyznaję, to: okultyzm, demony, magia, kontrowersje różnej maści, różnice wieku, krew i flaki.
    Lubię też historie zupełnie przyziemne, w których będę mógł doskonalić swój kulejący romantyzm.

    Podejmę się tworzenia fabuły z postaciami homoseksualnymi (obojga płci), jak i z heteroseksualnymi.

    Oczekuję

    Profesjonalizmu.
    Oddzielaj fikcję od rzeczywistości.

    Nie będę siedział nad Twoimi odpisami ze słownikiem. Wystarczy, że od błędów nie rozbolą mnie oczy i będę w stanie zrozumieć przekaz.

    Nie oczekuję punktualności.
    Każdy gracz ma własne życie, dlatego nie musisz się tłumaczyć.  Jeśli wrócisz po roku z chęcią kontynuacji fabuły — po prostu odpisz. Jeśli fabuła nie spoczywa w koszu, oznacza to, że cierpliwie na Ciebie czekam ;)
    Sam również potrzebuję wyrozumiałości.
    Jeśli nie odpisuję, to znaczy, że opuściłem swoją norę, aby udawać przed społeczeństwem normalnego obywatela.

    Wszelkie uwagi zgłaszaj mi od razu, cobyśmy wspólnie dobrze się bawili, a nie zamęczyli.
    Nie gryzę.

    Nie toleruję

    Nie toleruję sytuacji nielogicznych.
    Nic nie odrzuca mnie tak bardzo, jak brak ładu i składu w zachowaniu bohatera. No, chyba że (w stanie świadomym lub nie) przystałem na taki układ.

    Nie piszę fantasy, w których bohaterowie mają zwierzęce cechy.

    Nie zanudzaj mnie. Niech coś się dzieje.

    Wyraża mnie

    Dominacja


    Ostatnio zmieniony przez Besatt dnia Sro 24 Cze 2020, 20:35, w całości zmieniany 1 raz

    Verde lubi ten post!

    Share this post on: reddit

    Verde

    Pisanie Wto 17 Wrz 2019, 14:09 by Verde

    Besatt napisał:
    Upodobania, do których się przyznaję, to: okultyzm, demony, magia [...]

    No to masz na rocznicę bycia na gejforku satanistyczną nutę XD

    effsie

    Pisanie Wto 17 Wrz 2019, 18:38 by effsie

    Ojacie, jesteś tu już rok? Patrz, to tak jak ja!

    Pisanie  by Sponsored content


      Obecny czas to Pon 06 Maj 2024, 15:13