Wolałbym żyć krótko, ale w chwale, niż w mroku przez wieki.

    Pan Vincent
    Pan Vincent
    Tempter

    Punkty : 2244
    Liczba postów : 102
    Wiek : 30

    Wolałbym żyć krótko, ale w chwale, niż w mroku przez wieki. Empty Wolałbym żyć krótko, ale w chwale, niż w mroku przez wieki.

    Pisanie by Pan Vincent Pią 05 Lip 2019, 21:39

    1. Kogoś, kto pisze od dawna, jest w tym dobry i lubi/umie opisywać sceny drastyczne, dramatyczne, erotyczne, nieetyczne i wszelkie inne "yczne".
    2. Kogoś, kto nie obrazi się na mnie, jeśli nie będę miała czasu na odpis, ponieważ dość aktywnie biorę udział w swoim życiu prywatnym.
    3. Kogoś, kto nie przesadza z emotkami i szuka czysto-profesjonalnej relacji, opierającej się na opisaniu super przygód super ludzi.
    4. Wolałabym, żeby ten ktoś specjalizował się w pisaniu postaciami uległymi.
    5. I nie miał nic przeciwko gorącym tatusiom
    6. ...którym odbija szajba...
    7. ...mają problemy z alkoholem i prawem...
    8. ...i mają niezdrową obsesję na punkcie ich postaci.

    Lubię motyw: gangsterów, arystokratów, skrajnej patologii, artystów, płatnych morderców, narkomanów, żonatych i nieszczęśliwych głów rodziny, alfonsów, jasnowidzów, totalnych popierdoleńców i nieudaczników życiowych.

    Nie lubię: przesadnej słodkości, zbytniej bierności, braku charakteru, braku umiejętności podejmowania akcji i zmuszania mnie do ciągłego jej rozwijania bez wkładu własnego.

    Doceniam: poprawną interpunkcję i ortografię, która jest wymogiem absolutnym (poza drobnymi błędami, typu: niedopatrzenia, bądźmy ludźmi), finezyjne opisy, bogate w określenia, brak strachu przed mocniejszymi słowami (uwaga zaraz to napiszę) typu: kutas, tyłek, szparka itp.
    Doceniam też daddy kinka, bdsm, znajomość literatury pięknej, klasyki angielskich romansów i... to chyba wszystko.

    Zniechęca mnie: pośpieszanie o odpis, marudzenie, robienie z postaci miękkiej pusi, pedofilia, furry, anime, k-pop, nadmierne kokszenie postaci, robienie z niej edgy boya.

    Piszcie prywatne wiadomości, ustalimy tam fabułę i szczegóły. <3

      Obecny czas to Nie 28 Kwi 2024, 12:01