Nie gryzę.

    Merivi
    Merivi
    Innocent Creature

    Punkty : 19
    Liczba postów : 6
    Wiek : 29
    23062019

    Nie gryzę. Empty Nie gryzę.

    Pisanie by Merivi

    Jeśli nie pasujesz,
    nie dopasowuj się.

       
    O mnie: Możecie mówić mi Meri.
    Zabawę w pbf zaczęłam... jakieś 8 lat temu. Gdy chodziłam do szkoły, miałam na to masę czasu i spędzałam na pisaniu prawie że całe dnie. Teraz, kiedy głowę zajmują mi dorosłe sprawy, tego czasu mam nieco mniej, ale wciąż w serduchu siedzi miłość do pisania. Staram się być szczerą, aczkolwiek miłą osobą. Raczej rzadko udzielam się na czacie, ale chętnie kogoś bliżej poznam, jeśli pojawi się taka możliwość.
    Nie gryzę.
    Mocno.
       

       

       
    Lubię: Kiedy angażujesz się w naszą historię, emocje płynące z każdego słowa, przemyślenia postaci pozwalające lepiej ją poznać. I nie mam tu na myśli epopei na dwie strony A4 - jednak bardziej liczy się jakość niż ilość. Zazwyczaj kręcę się w różnych klimatach fantasy, neko, smoki, lekkich romansidłach, aczkolwiek jestem otwarta na nowe pomysły i perwersje.
    Nie mam sprecyzowanych preferencji co do fandomów, zazwyczaj piszę autorskie historie z własnymi postaciami - co nie znaczy, że mnie to nie interesuje.
       

       

       
    Oczekuję: Przede wszystkim wyrozumiałości i cierpliwości. Mam życie poza forum, nie zawsze mam chęć lub czas, aby codziennie odpisywać - na forum jestem dla przyjemności i chcę żeby tak pozostało.
    Trochę obawiam się pisania z ludźmi bardziej kreatywnymi, z lepszym warsztatem pisarskim. Nie wiem z czego to wynika, ale mimo to, jeśli mój styl takim osobom pasuje, to nie pogardzę współpracą  :serce01:
       

       

       
    Nie lubię: Kryminałów, ciężkiego i depresyjnego klimatu opowiadań, tortur, kazirodztwa, zbyt psychologicznych, zagmatwanych historii. Krótkich odpisów w które nie włożyłeś serca, czyli bez rozbudowanych opisów uczuć, całej sytuacji - tzn. trzy lub cztery zdania i dialog.
       

       

       

    Share this post on: reddit

    effsie

    Pisanie Nie 23 Cze 2019, 12:49 by effsie

    Cześć Merivi, witaj na forum! Mam nadzieję, że znajdziesz tu to, czego szukasz :serce03:
    PS cudowny avatar!

      Obecny czas to Wto 14 Maj 2024, 02:32