"A little wicked," that's what he calls me

    Invidia
    Invidia
    Innocent Creature

    Punkty : 1
    Liczba postów : 1
    28032019

    "A little wicked," that's what he calls me  Empty "A little wicked," that's what he calls me

    Pisanie by Invidia

    No one calls you honey when you're sitting on a throne

    O mnie: Jestem dość starą osóbką, pracującą, ale interesującą się gatunkiem yaoi od baaaaardzo dawna. Mam za sobą różne dziwne, acz interesujące wątki. Poza yaoi oczywiście interesuję się mangą i anime, ale i też fantasy oraz sci-fi. Moim hobby jest śpiewanie i granie w gry video. Przymierzam się nawet do własnego streamowania! Jestem osobą pełną energii. Wybuchową. Pełną sprzeczności, która łaknie po prostu bratniej duszy. Bywam jednak wyprana z sił (podejrzewam tutaj działanie wampira psychicznego). Ten stan jednak nie utrzymuje się długo.


    Lubię: Ufff.... Ciężko cokolwiek tutaj napisać. Lubię wiele rzeczy. Przede wszystkim wątki oparte na mocnej i przemyślanej fabule. Lubię go tworzyć z kimś, a nie samej. Lubię jednak tematykę i sci-fi i fantasy. To mój konik!
    Fetysze? Cała masa. Kiedyś miałam listę! Przysięgam. Sadomaso? BDSM? A może po prostu coś czułego? Nie ma sprawy! Potrafię się dostosowywać do każdej sytuacji. Niestety musze ostrzec, że moje ukesie nigdy nie są do końca uległe. To tygrysy, a może nawet smoki (?), czyhające na atak, by objąć władzę.


    Oczekuję: odpisów przynajmniej kilku zdaniowych. Znajomości choć trochę ortografii i interpunkcji. W sumie nie jest to zbyt dużo, bo wybredna nie jestem, ale hej! Jak jesteś dyslektykiem to również żaden problem. Grunt to to się dobrze bawić!
    Oczekuję też, że jak już umawiam się z kimś na wątek gdzie ja jestem uległą stroną, to jednak mój seme będzie na tyle męski by moje uke nie musiało robić wszystkiego :3 (no chyba, że ustaliliśmy taką fabułę :'D)


    Nie lubię:
    Słodkich ukesiów i semiszczów. Lubię pisać romanse. Bardzo. Dracula i jakiś człowiek. Miłość pomiędzy nimi. Namiętna? Nie ma sprawy, jednak bez przesady. Nie przyszłam zlizywać lukru z ekranu. Moim lukrem i narkotykiem są ciekawe wątki!


    Share this post on: reddit

    effsie

    Pisanie Czw 28 Mar 2019, 13:50 by effsie

    Hej, witaj na forum! Zdecydowanie też Twój nick kojarzył mi się z kartą graficzną (:D"), ale po tym, jak dowiedziałam się, że to łacińska "zazdrość", muszę to tu zostawić!

    https://www.youtube.com/watch?v=fTUa3qP76wk

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon 29 Kwi 2024, 02:37