Faust

    Faust
    Faust
    Tempter

    Punkty : 1184
    Liczba postów : 244
    Wiek : 216
    26032019

    Faust Empty Faust

    Pisanie by Faust

    whatever

    O mnie:
    Jestem 20+, raczej za półmetkiem do kolejnej dyszki. Głównie pracuję, pisanie kiedyś wypełniało mi sporo czasu i postanowiłam do tego wrócić w miejscu, które kiedyś bardzo lubiłam, a które opuściłam z przyczyn ode mnie niezależnych, niestety. Zazwyczaj piszę (i chyba wolałabym przy tym pozostać) postaciami, określanymi jako te bardziej uległe; słowem wolę być na dole, co wcale nie oznacza uległości czy braku jakiejkolwiek inicjatywy.
    Jestem tu głównie dla wątków yaoi, ale jeśli ktoś miałby ochotę na jakieś yuri, to możemy sobie spróbować, dlaczego nie.


    Lubię:
    na początek tematyka: postapo, czasy wiktoriańskie, wątki kryminalne, sci-fi, zombie (nie przepadam za uniwersami, no chyba że coś marvelowskiego), fantasy, horrory, dramaty (jestem otwarta, serio, mogą być nawet piraci)
    trudne relacje między postaciami, nie przepadam, gdy coś się dzieje za szybko lub zbyt łatwo
    lubię (nawet wręcz bardzo) skomplikowane, zakazane związki, poparpane postacie, nie odstrasza mnie ani duża różnica wieku (znaczy, pedofilii, umówmy się, stanowcze nie, ale już taka górna granica na początku znajomości obleci, choć właśnie nie przepadam za zbyt młodymi postaciami, acz wiadomo, fabuła się musi jakoś zacząć) ani kazirodztwo jakoś specjalnie mnie nie razi
    bardziej realistyczne fabuły, choć wątkom fantasy nie powiem nie; jednakże jestem dość wybredna. Nie przepadam za wilkołakami i zbyt oklepanymi motywami
    mocne i dosadne słownictwo, wulgarność mi nie przeszkadza, bardzo lubię szczegółowe i pobudzające opisy scen seksu
    lubię, gdy od początku między postaciami jest jakaś chemia, napięcie - jeśli idą do łóżka na początku fabuły, to tylko po to, by mieć ochotę na więcej w dalszej części, a nie wyskakiwać sobie z miłością i wyznaniami (nie jestem romantyczką, przepraszam)
    brutalne fabuły. Lubię, gdy postaciom dzieje się jakaś krzywda psychiczna lub fizyczna, nie mam z tym żadnego problemu; jeśli seks, to ostry, brutalny, wyuzdany, BDSM mile widziane.



    Oczekuję:
    jakiejkolwiek poprawności gramatycznej, ortograficznej i stylistycznej. Ciężko czytać coś naszpikowanego błędami
    szacunku - obustronnego, rzecz jasna. Jeśli coś nie pasuje którejś ze stron, chciałabym od razu to wiedzieć. To samo dotyczy porzucania fabuł - obiecuję nie płakać i nie walić głową w ścianę, proszę tylko o informację, że fabuła nie będzie kontynuowana, bo się nie dograliśmy, brakło Wam weny, czasu, chęci... cokolwiek
    zaangażowania i inicjatywy - twórzmy akcję razem
    w miarę zbliżonych długością postów. Nie lubię na dłuższy post dostawać przez dłuższy czas paru linijek tekstu (dla jasności - czasem krótkie posty są jak najbardziej potrzebne, zwłaszcza podczas jakiejś bardziej dynamicznej akcji, ale poza tym lubię skupianie się na szczegółach)
    realizmu, jak ktoś Cię zrani, to Cię boli i nie znika po jednym poście
    plastycznych i rozwijających się postaci.


    Nie lubię:
    cukierkowatości
    wszelkiego rodzaju zdrobnień (chyba że to celowy, jednorazowy zabieg)
    nadmiernej uległości (sama prowadzę te bardziej uległe strony zazwyczaj, ale to nie oznacza, że lubię bierność i nie potrafię przejąć inicjatywy)
    popędzania (czasem nie jestem w stanie dawać codziennych odpisów, ale zdarzyć się ich może kilka dziennie, zależy od sytuacji i czasu)
    furry (i innych tego typu)
    nie przepadam też za kanonami; raczej kiepsko się odnajduję w gotowych uniwersach, ale jeśli ktoś odpowiednio podejdzie i mnie zachęci, to jestem w stanie zarwać kilka nocy na jakiś serial/książkę/film
    łatwych i niewymagających fabuł (lubię, gdy coś się dzieje i komplikuje, uwielbiam milion postaci i wątków pobocznych i kiedy uczucia rozwijają się w bardzo powolnym tempie)
    braku jakiejkolwiek inicjatywy.

    Pewnie coś bym jeszcze znalazła, ale nie będę przesadzać. Mam nadzieję, że to tylko tak źle wygląda, a tak naprawdę to oczywiste i normalne rzeczy, które Was do mnie nie zniechęcą na starcie.


    Share this post on: reddit

    effsie

    Pisanie Wto 26 Mar 2019, 21:17 by effsie

    Cześć,
    witaj ponownie! Mam nadzieję, że znajdziesz to, czego tu szukasz.

    Faust Tumblr_naty1hin0u1rm3u4ao2_400

      Obecny czas to Nie 28 Kwi 2024, 23:28