ENTER THE VOID

    Mr. Death
    Mr. Death
    Lost Soul

    Punkty : 72
    Liczba postów : 16
    24032019

    ENTER THE VOID Empty ENTER THE VOID

    Pisanie by Mr. Death

    JOIN ME IN DEATH

    O mnie: Należę do grona starszych autorów, aktualnie w pełni aktywny zawodowo ale najwyraźniej wciąż nie dość nudny żeby rzucić fikcję. Tworzone przeze mnie światy i postacie zawsze mają mroczne zacięcie ale nie obawiaj się - pozwalam (nawet chętnie!) na to, aby ktoś wprowadził w moje uniwersum trochę światła.


    Lubię: Niebanalne relacje, rozbudowane uniwersa. Politykę, wojny, cyniczne debaty, piekielne konflikty i przemoc. Lubię też anioły - spektrum jest doprawdy szerokie. Generalnie obracam się w sferach fantasy i byłoby miło, gdybyś to uwzględnił/a.


    Oczekuję: Zaangażowania w prowadzoną przez nas historię. Umiejętności fabularnego myślenia w 3D. Jesteś w Piekle? Postepuj jak demon a nie szlachcic na zasiłku. Oczekuję też wyrozumiałości co do częstotliwości odpisywania. Preferuję osoby przynajmniej zbliżone do mojego poziomu, dlatego jeśli zobaczę, że nie spełniasz moich wymagań, niezwłocznie o tym poinformuję - z szacunku dla Twojego i mojego czasu. Oczekuję tego samego.


    Nie lubię: Przesłodzonych postaci, nadmiernej (i w szczególności) natychmiastowej uległości. Z drugiej strony nie lubię zacietrzewienia w konfliktach, jakie mogą się pojawić między postaciami. Czasem niektórzy zapominają, ze to tylko fikcja a pod powłoką nienawiści czają się niezliczone możliwości...


    Share this post on: reddit

    effsie

    Pisanie Nie 24 Mar 2019, 21:38 by effsie

    Witaj! Miłego tańczenia na forum,

    ENTER THE VOID Tumblr_n7dcurfIz01r1po8lo1_400

      Obecny czas to Pon 29 Kwi 2024, 14:38