REGULAMIN

  Opatrzność Boża
  Opatrzność Boża
  Admin

  Punkty : 229
  Liczba postów : 97

  REGULAMIN Empty REGULAMIN

  Pisanie by Opatrzność Boża Wto 08 Sty 2019, 15:23

  Witamy na forum literackim o tematyce homoerotycznej – Rainbow RPG! Oprócz podstawowych zasad dobrego wychowania i oczywistości takich jak „bądź uprzejmy dla innych”, „nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe” czy „witaj miło nowych graczy, bo dzięki nim to forum tętni życiem”, istnieją reguły, które mogą nie być tak jasne i to właśnie na nich się skupimy. Prosimy, zapoznaj się z tym krótkim tekstem, zanim rozpoczniesz swoją przygodę.

  I Rejestracja
  1. Rejestrując się na forum Rainbow RPG potwierdzasz, że masz przynajmniej osiemnaście lat, a także zdajesz sobie sprawę, że nasza strona zawiera treści homoerotyczne (w tym szczegółowe opisy scen seksualnych i fetyszy) i chcesz je przeglądać.

  2. Prosimy o niezamieszczanie w awatarach i profilach treści pornograficznych, drastycznych itd.

  3. Awatar (emblemat) powinien mieć maksymalne wymiary 200x300 pikseli (gdzie 200 to szerokość, a 300 wysokość obrazka). W razie potrzeby możesz zmniejszyć swój obrazek na przykład za pomocą strony ZMNIEJSZACZ lub skorzystać z naszej GALERII AWATARÓW.

  4. Jeśli awatar ma powyżej 64 kb, zostanie odrzucony przez forum, trzeba więc umieścić go na zewnętrznym serwerze (TINYPIC to jedna z wielu darmowych opcji) i umieścić link bezpośredni do niego w polu Odnośnik do zewnętrznego emblematu.

  5. Nie wolno reklamować forów i stron komercyjnych ani w podpisie, ani w żadnym innym miejscu (wyjątkiem jest TEN DZIAŁ).

  6. Prosimy o zachowanie wyczucia i kultury przy wymyślaniu nicków. Jeżeli nick wyda nam się prowokacją (np. Kupa Gnoju, twojastara69) lub dziełem robota (np. Martin0006), konto może zostać usunięte bez ostrzeżenia. Nie wnikamy natomiast w to, czy nick jest Twoim pseudonimem, nazwiskiem Twojej postaci, czy może jakimś słowem.

  7. Jeden gracz może mieć u nas nawet kilka różnych kont. Jeśli więc chcesz pisać każdą swoją postacią z osobnego konta, nic nie stoi na przeszkodzie (patrz: FAQ, punkty 13, 14).

  II Autoprezentacja
  1. Po założeniu konta możesz utworzyć swoją autoprezentację W TYM DZIALE. To nie jest obowiązkowe – możesz śmiało zacząć pisać pierwszą fabułę z pominięciem tego kroku.

  2. Autoprezentacja jest Twoją wizytówką na forum: w oparciu o nią przydzielamy Cię do wybranej przez Ciebie grupy i nadajemy Twojemu nickowi odpowiedni kolor, a pozostali gracze dowiadują się, czego można się spodziewać w interakcjach z Tobą.

  3. Wszelkie wskazówki na temat tego, co powinna zawierać Twoja autoprezentacja, znajdują się TUTAJ.

  III Fabuły
  1. Fabuła to innymi słowy opowiadanie, które tworzysz wspólnie z wybraną osobą/osobami w strefie literackiej.

  2. Forum zrzesza osoby preferujące opowiadania slash, czasem określane jako yaoi (romanse męsko-męskie) lub yuri (romanse żeńsko-żeńskie), ale jeśli ktoś ma ochotę na romanse heteroseksualne i inne, nie ma żadnego problemu.

  3. Realia i postaci są zupełnie dowolne: mogą być autorskie lub zaczerpnięte z książek, seriali bądź innych źródeł.

  4. Tytuły Waszych fabuł też są dowolne. Z kolei w opisie tematu powinny się znaleźć nicki osób współtworzących fabułę (można tam też wedle uznania dodać inne informacje, np. realia i pairing, ostrzeżenia itd.).

  5. Nie wolno sterować postacią drugiej osoby, jeżeli nie wyraziła na to zgody. Ktoś się może przez to nieźle wkurzyć.

  6. Nie można offtopować, czyli na przykład pisać w czyjejś fabule bez zgody autorów. Od luźnych rozmów mamy Strefę integracyjną lub czat na stronie głównej. Pisanie w czyjejś fabule bez zgody jej autorów to sytuacja niedopuszczalna.

  7. Dozwolone jest, jak najbardziej, pisanie postów ukrytych, czyli widocznych tylko dla Ciebie i Twojego partnera (patrz: FAQ, punkt 15).

  8. W opisie fabuł z kontrowersyjnymi tematami (np. kazirodztwo, opisane rozwlekle sceny gore) należy zamieścić ostrzeżenie dla innych graczy. Ponadto wątki takie muszą być umieszczane w dziale prywatnym; chodzi o to, aby niepotrzebnie nie prowokować.
  Pamiętajmy też, że pewne tematy (np. narkotyki, samobójstwo, śmierć dzieci) mogą poruszyć niektórych użytkowników. Nie jest to obowiązkowe, ale warto rozważyć umieszczenie informacji o takich wątkach w opisie.

  Administracja zastrzega sobie prawo do edycji regulaminu w każdej chwili, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Użytkownicy są informowani o aktualizacjach w dziale OGŁOSZENIA.
  W poznaniu forum i pierwszych krokach na nim pomogą Ci informacje z działu PODSTAWOWE INFORMACJE, w szczególności temat PIERWSZE KROKI.
  Na wszelki wypadek warto zapisać sobie adres naszej strony na Facebooku – RAINBOW RPG. W razie gdyby dostęp do forum był niemożliwy, to nasza podstawowa droga kontaktu użytkownikami. Tam dowiesz się, co się dzieje. W razie potrzeby możesz też skontaktować się z nami poprzez wiadomość e-mail – rainbow.rpg.adm@gmail.com to nasz adres.

   Similar topics

   -

   Obecny czas to Sro 17 Sie 2022, 12:03