Czołem!

    Mamrot
    Mamrot
    Innocent Creature

    Punkty : 6
    Liczba postów : 6
    20022019

    Czołem!  Empty Czołem!

    Pisanie by Mamrot

    Preludium
    O mnie: Prywatnie jestem pokojowo nastawionym człowiekiem z wielkim zamiłowaniem do fantastyki.
    Mimo wielkich chęci, niestety bliżej mi do fizola niż pisarza więc raczej nie stworzę górnolotnej prozy (miej to na uwadze)



    Lubię:
    Fantastkę nawiązującą do herosów
    (głównie tych z wielkim mieczem i wątpliwą moralnością)
    Opowiadania historyczne.
    Dosadne opisy scen seksu.
    Brak wyrazistego podziału na stronę dominującą i pasywną (jeżeli już coś takiego musi zaistnieć wolę być na górze, wiadomo).
    Nie wzbraniam się także przed pisaniem fanfiction do książek z gatunku fantasy i zapewniam, że jeżeli wypalisz z jakimś tytułem pewnie będę go znał.
    (Czy tylko ja mam ochotę sparować Kaladina i Adolina albo sprawić by Kelsier skłonił się w stronę mężczyzn?Heh)



    Nie toleruje:
    - Nie umiem się porozumieć z przesadnie "kobiecymi" emocjonalnie postaciami. Rozumiem, że facet może być przytłaczająco zdołowany ale jeżeli w manifestacji złego humoru zaczyna rzucać puchowymi poduszkami, to mam ochotę odwrócić się, wyjść i nigdy nie wracać.
    (Jeżeli chcesz mieć faceta z jajami, to wykaż się chociaż połowicznym wyposażeniem moszny;)



    Oczekuję:
    Jedynie otwartości i chęci do pisania~
    Mile widziane długie teksty kiedy przychodzi czas na kreację świata i zwięzłe wypowiedzi przy dialogach.
    Share this post on: reddit

    No Comment.

      Similar topics

      -

      Obecny czas to Pon 29 Kwi 2024, 09:30