Partnerzy

  Opatrzność Boża
  Opatrzność Boża
  Admin

  Punkty : 229
  Liczba postów : 97

  Partnerzy Empty Partnerzy

  Pisanie by Opatrzność Boża Nie 27 Sty 2019, 21:44  PARTNERZY FORUM
  Jeśli chcesz dołączyć do partnerów, w tym temacie dowiesz się,
  co wystarczy zrobić.


  Partnerzy Bez_na11

  Eden został stworzony po to, aby łączyć miłośników PBFów, czyli gier tekstowych rozgrywanych za pomocą postów dodawanych na forach dyskusyjnych. Na Edenie znajdziesz reklamy forów, ich zapowiedzi i oceny. Podzielisz się ciekawym pomysłem, podyskutujesz o zawiłościach naszego roleplayowego świata, odnajdziesz odpowiednią grafikę odzwierciedlającą twoją postać, czy weźmiesz udział w jakimś konkursie. Jeżeli jesteś nowicjuszem, Eden z pewnością pomoże Ci postawić pierwsze kroki takie jak na przykład znalezienie miejsca do gry.
  # gry tekstowe

  # pbf design

  # roleplay

  # support pbf


  # +18

  # pbf

  # roleplay

  # yaoi
   

  Ganimedes to forum, które nie posiada jednej fabuły obowiązującej wszystkich graczy - jest wielowątkowe i tylko od użytkowników zależy w jak wielu różnych krainach i sytuacjach znajdą się ich postacie. Nie ma tu również ograniczenia co do ilości postaci, które można prowadzić z jednego konta.

  Na forum poruszane są tylko wątki opisujące związki, zażyłości i relacje męsko-męskie. Owszem możemy rozważyć możliwość powiększenia tego wachlarzu jeśli tylko gracze będą tego chcieli, ale nie chcemy, by wielbiciele tematyki męskich związków homoseksualnych spotykali się tutaj z gnębieniem - co często ma miejsce na innych forach nie robionych specjalnie dla nich.


  Partnerzy Bez_na10

  Partnerzy Oc9O2sZ

  Marzyłeś kiedyś, by zostać mistrzem Pokemon i złapać je wszystkie? Jeśli tak, stwórz własną postać, wybierając jej 1 spośród 5 profesji, a następnie zacznij swoją wielką przygodę! Oferujemy także możliwość zdobywania Fakemonów i grę jako Pokemon bądź gijinka (pół-Pok, pół-człowiek). Masz problem z wyborem? U nas możesz posiadać aż do pięciu kart postaci! Co więcej, organizujemy wiele eventów, konkursów oraz walk między graczami i ze specjalną ligą Crystala. Jeśli chcesz przeżyć niezapomniane chwile, poznać nowych, ciekawych ludzi (a potem spotkać ich na naszych meet-up'ach) i wyszlifować swoje pisarskie umiejętności, dołącz do Pokemon Crystal już dziś!
  # anime

  # manga

  # pbf

  # pokemon

  # pokemoncrystal

  # textgame


  # fallout

  # mirror's edge

  # pbf

  # postapo

  # roleplay

  # świat autorski

  Mamy rok 2043.
  Wskutek globalnego ocieplenia i katastrof, w zaledwie dwadzieścia pięć lat rzeczywistość z 2018 roku zmieniła się nie do poznania. Ci, co przeżyli w większości trzymali się razem. Z miast, które wciąż miały w sobie trochę potencjału zaczęto tworzyć tzw. "forty". Wszystkie te katastrofy były pewnego rodzaju "resetem" dla naszej planety, a społeczeństwa musiały się odbudować.
  Fort Florence oficjalnie otwarto w roku 2030 i jest to jeden z największych fortów na świecie, położony w Kanadzie, nad Zatoką Hudsona. Przez te wszystkie zmiany klimatyczne niegdyś zielone tereny wokół miasta przekształciły się w rozległą pustynię. Szczególnie latem słońce świeci niemiłosiernie, powodując, że coraz większe zbiorowisko ludzi ma coraz mniej wody i żywności.
  Po której stronie staniesz?


  Partnerzy Bez_na12  Partnerzy HPehNgs

  ROK ZEROWY, PORA YUEN, EMIEL'FHAR
  Nastąpił rozłam czystej krwi elfów- część z nich odeszła, aby zasiedlić nowo odkryte tereny, które sąsiadowały z zupełnie nową rasą- ludźmi. Od tej pory spiczastoucha rasa dzieli się na dwa rodzaje: Tinaván- elfy pierwotne, pozostałe w swej krainie i przy tradycji oraz Aráe- splamieni, ci którzy odeszli i żyli na podobieństwo ludzi.

  ROK 3213, PORA BLÓS, GAYA'ROS
  Po 7 letniej wojnie z sąsiadującym od wschodniej strony państwem Vakhos został zawiązany sojusz między Ga'Lantis a sąsiadem. Król elfów, Ervael II poślubił pół-elfkę arystokratkę, Bishamon. Wojna się zakończyła, lecz cenę zapłaciły smoki, których zginęły dziesiątki.

  Deraas - elfio-smocze forum. Zapraszamy!  # elfy

  # fantasy

  # pbf

  # smoki


  # fantasy

  # pbf

  # roleplay

  # świat autorski

  Porzuć Świat Ludzi i przekonaj się sam, zagłębiając się w fantastycznych krainach: Szkarłatnej Otchłani, przedsionku, w którym ścierają się rzeczywistość i magia, oraz Krainie Luster w równej mierze pełnej najwymyślniejszych cudów co przerażających wynaturzeń.
  Po czyjej staniesz stronie? Czyją sprawę wesprzesz?
  MORII zrzeszającej ludzkich badaczy, którzy dla wiedzy i władzy nie cofną się przed niczym? Stowarzyszenia Czarnej Róży strzegącego sekretów i tajemnic za Lustrem? Anarchs chcących wyzwolić uciskane przez władzę rasy? A może chcesz się tylko wzbogacić i dołączyć do Czarnych Kart?
  Popadnij w kapelusznicze szaleństwo albo dzierż berło władzy Upiornego Arystokraty. Przemierzaj świat w ożywionej skorupie Marionetki lub osiądź w którymś z osobliwych miast.
  Możliwości jest bez liku – od Ciebie zależy co i jak będziesz odkrywał.


  Partnerzy Bez_na13  Partnerzy Bez_na14

  Mamy rok 2020. Miasteczko owiane złą sławą i wieloma tajemnicami. Miasteczko, z którego nie da się wydostać, a każdy turysta zostaje tu na zawsze. Dzieje się tak z powodu magicznej siły, która zaatakowała miasto około 1990 roku. Czas wtedy stanął dla mieszkańców w miejscu. Straciło ono kontakt ze światem zewnętrznym. W każdej ze świątyń stojących w mieście i okolicach stało się siedzibą duchów i magnesem na yokai. Ludzie musieli się nauczyć żyć w świecie, w którym przeplata się świat żywych i świat demonów. Technologia również zatrzymała się w latach 90tych.
  Do miasteczka nie dociera internet a fale radiowe to stare audycje, które krążą w eterze. Często się powtarzają. Miejscowa radiostacja działa jednak jak należy. To samo tyczy się telewizji.

  Zajrzyj do miasteczka, które skrywa wiele mrocznych tajemnic. Może akurat na Ciebie spadnie niepowtarzalna klątwą? Przekonaj się sam...


  # demony

  # lata 90-te

  # pbf  # urban fantasy

  # lata 30.

  # XX wiek

  # rasy i genetyki

  # magia

  # tajemnice
    

  Dwadzieścia osiem uzdolnionych magicznie rodzin konkuruje ze sobą o wpływy w podsianym mistycyzmem, międzywojennym Londynie, przez co wywołują olbrzymich rozmiarów czarodziejski konflikt. Wiele fantastycznych ras, szereg umiejętności, które pozwolą uczynić twoją postać wyjątkową na tle innych, niski próg wejścia i dużo zabawy. Zapraszamy do gry wszystkich, poważnych i niepoważnych.
  Mając na uwadze, że Rainbow to forum homoerotyczne pozwolę sobie dodać link do tematu z którego można dowiedzieć się więcej o sytuacji osób homoseksualnych w naszych realiach.


  Partnerzy JuolIZZ

  Partnerzy Image

  Benson High to szkolne forum, jakich zapewne widzieliście już dużo. Prywatna szkoła, dzieciaki z kieszeniami wypchanymi dolarami i garstka stypendystów, którym średnio się powodzi. Problemem nie jest wcale to, że szkolne hasła o „równości, rozwoju i szczerości” nie zawsze okazują się przyświecać uczniom liceum Bensona. Przemycane na teren szkoły gęsi, gasnący na kilka godzin w internacie prąd czy porażki dydaktyczne oraz organizatorskie opiekuna szkolnego samorządu – to kwestie, które bardziej utrudniają życie uczniom… a użytkownikom forum przynoszą najwięcej radości. Staramy się, by w Benson High nikt się nie nudził, jednocześnie zachowując realizm prestiżowego, choć nieco zwariowanego amerykańskiego liceum!


  # szkolne

  # second life

  # nastolatki

  # mg

  # internat   Obecny czas to Sro 17 Sie 2022, 13:07